32 turas / Lap 22 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Kaunas
33 turas / Lap 27 , Marijampolė
33 turas / Lap 27 , Panevėžys
33 turas / Lap 27 , Klaipėda

Rungtynėse su stipriais varžovais - skirtingi rezultatai

Rungtynėse su stipriais varžovais - skirtingi rezultatai
zalgiris-vilnius.lt

Užsienyje stovyklaujantys stipriausi "SMScredit.lt A lygos" klubai laiko veltui neleidžia. "Žalgiris" ir "Sūduva" žaidžia kontrolines rungtynes Kipre, o "Atlantas" - Turkijoje.

 

Trečiąsias savo stovyklos kontrolines rungtynes "Žalgiris" žaidė su PIlzeno "Viktoria", rudenį rungtyniavusia UEFA čempionų lygoje, iš jos eliminavusia Maskvos CSKA ir persikėlusia į Europos lygą. Rungtynes, kuriose įvykiai ypač audringai klostėsi pirmąsias 20 minučių, Lietuvos ir Čekijos čempionai sužaidė 3:3.

 

Vilniečiai jau 7-ąją min. pirmavo 2:0 po Eivino Zagursko ir Andriaus Veličkos įvarčių, bet per kitas dešimt minučių čekai rezultatą išlygino. 17-ąją min. "Žalgiris" vėl buvo priekyje - kamuolį į tinklą pasiuntė Serge'as Nyuiadzi. Vėliau įvarčių fontanas išseko, bet paskutinę rungtynių minutę, kai jau atrodė, kad Lietuvos komanda laimės, "Viktoria" įmušė - 3:3.

 

Iki tol "Žalgiris" Kipre iškovojo dvi pergales - Krasnojarsko "Jenisej" (Rusija) po E.Zagursko, Pauliaus Janušausko ir iš Marijampolės "Sūduvos" į Vilnių persikėlusio Karolio Strolio įvarčių antrajame kėlinyje buvo įveiktas 3:0, o Liubino "Zaglębie" (Lenkija) palaužta 1:0. Pergalingą įvartį tasyk pelnė Edvinas Baniulis.

 

Į antrąją stovyklą Antalijoje šį tarpsezonį išvykęs "Atlantas" metė iššūkį Rusijos elitiniame divizione septintąją vietą užimančiam Permės "Amkar", bet buvo priverstas pripažinti varžovų pranašumą. "Amkar" nugalėjo 3:0. Pirmosios stovyklos Turkijoje metu klaipėdiečiai laimėjo vienerias ir pralaimėjo trejas rungtynes.

 

"Sūduvą" Kipre 3:1 įveikė "Brommapojkarna" iš Švedijos. Marijampoliečiai praleido pirmi, Arminas Vaskela rezultatą išlygino, bet po to į Lietuvos komandos vartus kamuolys įskriejo dar dukart.

 

Tai buvo trečiosios kontrolinės "Sūduvos" rungtynės. Iki tol "Jenisej" buvo palaužtas 1:0, o Užicės "Sloboda" futbolininkams pralaimėta 1:2. Į rusų vartus įmušė Marius Šoblinskas, o rungtynėse su serbų klubu paskutinę minutę pasižymėti pavyko Muhamadui Kdouh.