19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

„Riterių“ testų rezultatai – neigiami

„Riterių“ testų rezultatai – neigiami
Elvio Žaldario nuotr.

Po to, kai Vilniaus „Riterių“ gynėjas Dominykas Barauskas pirmadienio vakarą gavo teigiamą COVID-19 testo rezultatą, su juo kontaktavę komandos draugai, personalas bei rungtynėse su Gargždų „Banga“ padėję Talentų futbolo akademijos (TFA) auklėtiniai taip pat buvo priversti pasitikrinti. Jų visų testų rezultatai – neigiami.

Nepaisant to, laikantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) nurodymų, komanda bei visi su gynėju tiesioginį sąlytį turėję asmenys išlieka saviizoliacijoje. Į treniruočių procesą grįžti kol kas galimybės nėra.

Priminsime, kad apie viruso nešiojimą D. Barauskui pirmadienį pranešė Lietuvos rinktinės gydytojas. Gynėjas buvo priverstas palikti rinktinės stovyklą bei pasidaryti pakartotinį testą. Pastarojo rezultatas buvo priešingas pirmajam.

Artimiausios rungtynės „Riterių“ laukia spalio 17-ąją. Tądien sostinės komanda LFF taurės pusfinalio rungtynėse išvykoje turėtų susitikti su „Panevėžio“ futbolininkais.

Dar po trijų dienų „Riteriai“ ir „Panevėžys“ sostinėje turi žaisti A lygos rungtynes. Ar šios abejos rungtynės nebus nukeltos, paaiškės artimiausiu metu.