12 turas / Geg 05 , Marijampolė
13 turas / Geg 07 , Gargždai
13 turas / Geg 08 , Kaunas
13 turas / Geg 08 , Telšiai
13 turas / Geg 09 , Vilnius
13 turas / Geg 09 , Kėdainiai
Tiesiogiai 5 turas / Geg 11 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 19:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 15 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 16 15:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 19:00 , Kėdainiai

„Riteriai“ sustiprino saugų grandį

„Riteriai“ sustiprino saugų grandį
Elvio Žaldario nuotr.

Sostinės „Riterių“ komandai būsimajame sezone atstovaus 27-erių metų serbas Marko Pavlovskis. Atakuojantį futbolą propaguojantis futbolininkas į Vilnių atvyko ketvirtadienį ir jau dalyvavo dviejose naujosios savo ekipos treniruotėse.

„Ieškojome stipraus vidurio saugo ir esame tikri, kad pasirinkome teisingai. Už tai pirmiausia reiktų padėkoti Sergejui Gurenkai, kurio geri santykiai su šiuo žaidėju leido prisikviesti jį į Lietuvą. Esu tikras, kad Marko taps vienu svarbiausių mūsų komandos narių būsimame sezone“, – apie naujoką kalbėjo klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

M. Pavlovskis ir S. Gurenka praėjusiais metais atstovavo Minsko „Dinamo“ ekipai, su kuria Baltarusijos čempionate užėmė šeštąją vietą. Antroje sezono pusėje M. Pavlovskis patyrė traumą ir nuo rugpjūčio mėnesio aikštėje nepasirodė. Šiuo metu saugas yra visiškai sveikas ir pasiruošęs naujam iššūkiui.

„Man paskambino treneris (Gurenka) ir paklausė, ką galvoju apie ateitį. Kai atsakiau, kad esu laisvas, jis pasiūlė atvykti į Lietuvą. Pagalvojau, kad man tai bus puiki terpė atsitiesti po traumos – galėsiu žaisti, tobulėti.

Žinau, kad komandai nesisekė praėjusiais metais, bet tai – jau istorija. Neabejoju, kad su šiais jaunais ir talentingais žaidėjais pasieksime daug gražių pergalių. Pirmieji mano įspūdžiai jūsų šalyje, kalbant tiek apie miestą, tiek apie komandą yra nuostabūs. Daug lietuviško futbolo aš dar nemačiau, bet esu tikras, kad galėsiu mėgautis laiku čia“, – sakė M. Pavlovskis.

„Riterių“ naujoko pažintis su Lietuva siekia dar 2013 metus, kai jis su Serbijos rinktine būdamas ekipos kapitonu mūsų šalyje vykusiame Europos U-19 čempionate iškovojo čempiono titulą.

„Riteriai“ 2021 metų sezoną pradės ateinantį antradienį dvikova su „Žalgiriu“. Pastariesiems tai bus jau antrosios šių metų „Optibet A lygos“ rungtynės.

Prie „Optibet A lygos“ starto linijos stojantys sostinės „Riteriai“ savo komandą stiprina dar vienu žaidėju – vidurio saugu Arthuru Ymele Feudjio. Nyderlandų ir Kamerūno pilietybes turintis 22-ejų futbolininkas su „Riteriais“ treniravosi daugiau nei mėnesį ir žaidė trejose kontrolinėse rungtynėse.

„Arthuras turėjo pakankamai daug laiko įrodyti treneriams, jog yra vertas būti komandoje, žaisti A lygos čempionate ir atsiskleisti. Už aikštės ribų jis yra labai pozityvi asmenybė, o aikštėje – kovingas žaidėjas“, – apie naujoką sakė „Riterių“ sporto direktorius T. Simaitis.

Priminsime, kad praėjusį savaitgalį klubas pasirašė sutartį su buvusiu Serbijos jaunimo rinktinės kapitonu M. Pavlovskiu. Anot T. Simaičio, šios pozicijos darbai yra baigti.

Tiek A. Ymele, tiek M. Pavlovskis galimybę debiutuoti turės jau šio vakaro rungtynėse prieš Vilniaus „Žalgirį“. Ar jie pasirodys aikštėje, priklausys tik nuo trenerių sprendimo.