26 turas / Lap 20 , Vilnius
36 turas / Lap 23 , Gargždai
36 turas / Lap 23 , Marijampolė
36 turas / Lap 23 , Panevėžys
36 turas / Lap 23 , Kaunas
36 turas / Lap 23 , Vilnius

„Riteriai“ pristatė pirmąjį naujoką

„Riteriai“ pristatė pirmąjį naujoką
fkriteriai.lt nuotr.

Praėjusiame sezone aštuoniais įvarčiais per keturiolika Klaipėdos „Neptūno“ rungtynių pasižymėjęs 21-erių saugas iš Nyderlandų Colinas Odutayo keliasi į sostinę ir būsimame sezone atstovaus Vilniaus „Riterių“ klubui.

„Colinas yra žaidėjas, kuris praėjusiais metais spindėjo Pirmoje lygoje ir mes iškart į tai atkreipėme dėmesį. Smagu, kad pavyko susitarti su juo ir pasikviesti į savo komandą. Žaidėjas, tobulėjęs keliose Europos akademijose, turi tikrai gerą mokyklą“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

C. Odutayo į peržiūrą atvyko tik šią savaitę ir jam užteko kelių pasirodymų, kad savo gebėjimais įtikintų trenerius ir vadovus pasiūlyti jam sutartį.

„Esu labai laimingas būdamas čia. Komanda, treneriai ir visas klubo personalas mane pasitiko išskėstomis rankomis, todėl žiūriu į priekį ir laukiu naujo iššūkio“, – sakė C. Odutayo.

Saugas iki 2020 metų vasaros atstovavo Anglijos „Aston Villa“ klubo U-23 komandai, vėliau persikėlė į Nyderlandus ir ten žaidė „Roda“ klubo jaunimo komandoje. Pasibaigus sutarčiai, saugas pasirinko Lietuvą ir „Neptūną“.

Pirmąkart „Riterių“ marškinėlius C. Odutayo vilkės šeštadienio kontrolinėse rungtynėse prieš Gargždų „Bangą“. Šioje dvikovoje žais ir daugiau potencialių kandidatų. Susikomplektuoti naujajam sezonui „Riteriai“ planuoja per artimiausias 3–4 savaites.