27 turas / Rug 11 , Šiauliai
30 turas / Rug 16 , Kaunas
30 turas / Rug 17 , Telšiai
30 turas / Rug 17 , Šiauliai
30 turas / Rug 18 , Marijampolė
30 turas / Rug 18 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 15:00 , Jonava
Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 17:55 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 08 13:00 , Telšiai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 15:00 , Jonava
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 17:55 , Vilnius

„Riteriai“ pristatė naująjį strategą

„Riteriai“ pristatė naująjį strategą
Elvio Žaldario nuotr.

Naujajame „Optibet A lygos“ sezone Vilniaus „Riterius“ treniruos buvęs Švedijos, Norvegijos ir Farerų Salų įvairių klubų vyriausiasis treneris Glennas Stahlis. Specialistas su savo naujaisiais auklėtiniais turėjo progą susipažinti per pergalingai pasibaigusias pirmąsias kontrolines rungtynes prieš „Kauno Žalgirį“.

„Glennas mūsų klube lankėsi praėjusią vasarą. Tuo metu nepavyko rasti sprendimo kartu, tačiau visą šį laiką su treneriu palaikėme ryšį. Šį tarpsezonį, atsiradus galimybei prisijungti prie mūsų, atnaujinome derybas ir džiaugiamės, kad jos buvo sėkmingos.

Glennas turi aiškią žaidimo viziją, kuri visiškai sutampa su „Riterių“ klubo. Tikime, kad jis kartu su visu trenerių štabu mūsų pagrindinę komandą ves į pergales“, – sprendimą komentavo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Po pergalingo mačo treneris neslėpė pasitenkinimo „Riterių“ žaidimu. Maža to, jis pažadėjo, kad antrose kontrolinėse rungtynėse vaizdas bus dar geresnis.

„Man labai patiko, kad rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“ „Riteriai“ demonstravo ypatingą aistrą, energiją ir norą. Šiuos dalykus turime nusinešti ir į būsimas rungtynes, ir į būsimą sezoną.

Be abejo, ateinant į tokią komandą, jaučiamas didžiulis spaudimas, tačiau mano karjeroje kitaip nebūna. Jei nėra spaudimo iš išorės, jį susikuriu pats.

Praėjusiame sezone komanda turėjo problemų su aštrumo kūrimu puolime bei progų išpildymu. Noriu, kad tai nepasikartotų, todėl ties šiais dalykais dirbsiu nuo pirmos savo treniruotės“, – sakė G. Stahlis.

Prie savo naujųjų auklėtinių specialistas iš Švedijos prisijungė ketvirtadienį, o šį šeštadienį jau laukia kontrolinė dvikova prieš FA „Šiauliai“.