19 turas / Spa 20 , Gargždai
19 turas / Spa 20 , Marijampolė
19 turas / Spa 28 , Vilnius
20 turas / Spa 31 , Panevėžys
20 turas / Spa 31 , Kaunas
20 turas / Lap 14 , Vilnius

„Riteriai“ pralaimėjo ir prarado pagrindinį vartininką

„Riteriai“ pralaimėjo ir prarado pagrindinį vartininką
Elvio Žaldario nuotr.

Marijampolėje vykusiose kontrolinėse rungtynėse Vilniaus „Riteriai“ 0:3 pralaimėjo Suvalkų „Wigry“ ekipai bei neribotam laikui prarado savo pagrindinį vartininką Tadą Simaitį. Pastarajam lūžo nosis.

„Riterių“ žaidimas pernelyg nesiskyrė nuo ankstesnių kontrolinių rungtynių – milžiniška kamuolio kontrolės persvara, aukštas spaudimas, tačiau sunkiai kuriamos progos.

Pirmasis rimtesnis pavojus prie „Riterių“ vartų buvo sukurtas 3-ąją žaidimo minutę. Vėliau iniciatyvą perėmė vilniečiai, o visos nelaimės prasidėjo sužaidus vos dešimčiai minučių. Susidūręs su T. Simaičiu prieš kelias dienas į „Riterių“ peržiūrą atvykęs prancūzas Mamadou Wague sulaužė pastarajam nosį. Rungtynės kelioms minutėms buvo sustabdytos.

Neatsigavę po nokdauno, „Riteriai“ pateko į dar vieną, kai įspūdingu smūgiu iš aštuoniolikos metrų nuo skersinio „Wigry“ futbolininkas pasiuntė kamuolį į Vincento Šarkausko ginamus vartus. Iš esmės, tuo įvykiai pirmajame kėlinyje ir baigėsi.

Po pertraukos „Riterių“ persvara tapo dar didesnė. Žaidimas vyko vienoje pusėje, o prieš palikdamas aikštę Donatas Kazlauskas du kartus per plauką buvo nuo išlyginamojo įvarčio.

Per paskutines minutes nusprendę „va bank“ žaisti „Riteriai“ buvo nubausti. Po kontratakos „Wigry“ uždirbo kampinį, o po jo įmušė įvartį. Netrukus krito ir trečiasis įvartis ir iškart po to teisėjas paskelbė dvikovos pabaigą.

„Kartais nutinka ir taip. Gerai, kad tai kontrolinės rungtynės, tikėkimės, kad tai mums bus pamoka“, – po dvikovos auklėtiniams sakė treneris Mindaugas Čepas.

„Riterių“ sudėtis: T. Simaitis (11 min. V. Šarkauskas), V.Borovskis, D. Barauskas, M. Wague (76 min. R. Šveikauskas), A. Levšinas (74 min. E. Stočkūnas), M. Ramanauskas (76 min. V. Jeriomenka), T. Dombrauskis, D. Virkšas (46 min. M. Thuique'as), D. Kazlauskas (62 min. L. Kochanauskas), J. Marazas (62 min. D. Kodzis), S. Ali Baba (74 min. M. Grigaravičius).