15 turas / Rug 16 , Gargždai
16 turas / Rug 20 , Panevėžys
16 turas / Rug 20 , Vilnius
17 turas / Rug 27 , Gargždai
17 turas / Rug 27 , Vilnius
17 turas / Rug 27 , Marijampolė
18 turas / Spa 02 19:00 , Vilnius
18 turas / Spa 03 15:00 , Kaunas
18 turas / Spa 03 17:00 , Panevėžys
16 turas / Spa 10 17:00 , Gargždai
19 turas / Spa 20 18:00 , Gargždai
19 turas / Spa 20 19:00 , Vilnius
19 turas / Spa 20 20:00 , Marijampolė
20 turas / Spa 31 17:00 , Panevėžys

„Riteriai“ išbando peržiūroje dalyvaujančius žaidėjus

„Riteriai“ išbando peržiūroje dalyvaujančius žaidėjus
Elvio Žaldario nuotr.

Prieš savaitę į visaverčių treniruočių procesą sugrįžę sostinės „Riteriai“, susiskirstę į žaliuosius ir raudonuosius, tarpusavyje sužaidė kontrolines rungtynes.

Raudonieji laimėjo 3:1, o jiems po įvartį pelnė Michaelas Thuique'as, Ričardas Šveikauskas bei Justinas Marazas. Pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Dominykas Kodzis.

„Laikas nelaukia, todėl esame priversti veikti greitai. Aišku, būtų paprasčiau, jei žinotumėme, kada atsinaujins čempionatas. Kadangi tikslios datos nežinome, į treniruotes įnešėme tokių pakeitimų, kad būtumėme pasiruošę pačiu artimiausiu metu“, – kontrolinių rungtynių svarbą net ir žaidžiant tarpusavyje pabrėžė „Riterių“ vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas.

Vos sugrįžus į stadioną, žaidėjams buvo atlikti testai, kurių rezultatai padėjo priimti sprendimus dėl treniruočių pobūdžio.

„Mūsų trenerių štabo pagrindinis tikslas buvo išsigryninti situaciją, kokios sportinės būklės žaidėjai sugrįžo. Jei atvirai, galvojau, kad bus blogiau arba, kitaip tariant, situacija nėra pati geriausia, tačiau ji yra patenkinama“, – savo auklėtinių namų darbus karantino metu įvertino treneris.

„Labiausiai mane džiugina tai, kad ir vėl gyvai pamačiau jų užsidegimą. Noro netrūksta, tik kojos kol kas neleidžia visko realizuoti, – tęsė M. Čepas.

Prieš karantiną A lygos klubai spėjo sužaisti po vienerias rungtynes. „Riteriams“ tos rungtynės susiklostė nesėkmingai – komanda 0:3 pralaimėjo „Kauno Žalgiriui“.

„Taip, tokios rungtynės buvo, tačiau tai jau istorija. Tiek vaikinai, tiek trenerių štabas stengiasi nesigręžioti atgal. Savianalizę jau padarėme, išvadas taip pat, todėl į čempionatą grįšime nusiteikę pozityviai, juk neturime kitos išeities“, – konstatavo vyriausiasis treneris.

Tarpusavio rungtynėse žaidė ir trys peržiūroje dalyvaujantys futbolininkai. Jie į Lietuvą atvyko dar prieš karantiną ir visi liko čia. Treneris, paklaustas apie jų likimą ir galimą komandos sustiprėjimą iki sezono atnaujinimo, išliko paslaptingas.

„Gali visko būti“, – nedaugžodžiavo M. Čepas.

„Riterių“ strategas neslėpė noro iki sezono atnaujinimo sužaisti nors vienerias kontrolines rungtynes. Ar tai pavyks įgyvendinti, paaiškės tuomet, kai bus paskelbta čempionato sugrįžimo į stadionus data.