Rezultatas – tas pats, nugalėtojas – kitas (komentarai)

Po Gargždų „Bangos“ rungtynių švieslentė ketvirtą kartą iš eilės skelbė tą patį rezultatą – 4:1. Bet šįkart gargždiškių tai nedžiugino: po trijų triuškinamų pergalių „SMScredit.lt A lygos“ čempionate jie pirmąsyk pralaimėjo tuo pačius santykiu. „Bangą“ Panevėžyje sumušė šalies čempiono titulą ginantis „Ekranas“, kuriam tris įvarčius pelnė Artūras Rimkevičius.

Panevėžiečiai ir toliau lipa ant kulnų triuškinamą pergalę Tauragėje iškovojusiam lygos lyderiui Vilniaus „Žalgiriui“, nuo kurio „Ekranas“ atsilieka vos tašku. „Banga“ turnyro lentelėje lieka septinta.

„Ekranas“ aktyviai pradėjo rungtynes – jau per pirmas 5 žaidimo minutes galėjo įmušti ir Aurimas Vertelis, ir Uchenna Umeh. Žaibas į „Bangą“ trenkė 8-ąją min., kai U.Umeh tiksliu perdavimu išvedė prieš tuščius vartus A.Rimkevičių, o rezultatyviausias praėjusio A lygos čempionato žaidėjas nukreipė kamuolį į tinklą.

Įmušę panevėžiečiai aprimo ir porą kartų net leido gargždiškiams pagrasinti savo vartams. Tačiau kamuolį į tinklą iki pertraukos siuntė tik A.Rimkevičius. Kėlinio viduryje iš nuošalės įmuštas jo įvartis nebuvo įskaitytas, bet 39-ąją min. A.Vertelio skurtą progą A.Rimkevičius dar kartą pavertė „Ekrano“ sėkme – 2:0.

Antrąjį savo „hat-tricką“ šiame „SMScredit.lt A lygos“ čempionate A.Rimkevičius įregistravo 65-ąją min., kai po stebuklingai tikslaus U.Umeh perdavimo atsidūrė vienas prieš varžovų vartininką ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Vėliau, čempionams jau žaidžiant be pakeisto A.Rimkevičiaus, įvarčiai liejosi laisvai. Pradžioje „Bangos“ puolėjas Gajus Kulbis „Ekrano“ persvarą sumažino, bet praėjus vos kelioms dešimtims sekundžių A.Vertelis įmušė ketvirtąjį panevėžiečių įvartį. Galutinis rezultatas – 4:1.

Treneris Valdas Dambrauskas („Ekranas“): „Visų pirma malonu iškovoti pergalę, gražią pergalę. Manau, kad rezultatas įtikinamas. Norėtųsi padėkoti žaidėjams už disciplinuotą žaidimą, gerą organizaciją iki pat galo. Aišku, kiek apmaudu dėl to praleisto įvarčio, bet tuo pačiu malonu, kad rungtynių baigtį praktiškai išsprendėme per pirmą kėlinį. Manau, kad buvome labai gerai išanalizavę „Bangos“ žaidimą ir tikrai per tas 10 laisvų dienų, kurias turėjome po mačo su „Kruoja“, ruošėmės, sprendėme, ką mes darysime prieš „Bangą“. Žinojome, kaip jie žaidžia, žinojome jų stipriąsias ir silpnąsias puses. Manau, kad jų silpnas vietas mes šiandien atradome ir išnaudojome. Ką planavome, tą įgyvendinome. Atūras nusipelnė to „hat-trick“, nes pastarosiose rungtynėse jam kiek nesisekė realizuoti susikurtų momentų. O šiandien jis padarė tai, ką turėjo padaryti. Aišku, ir komanda dirbo tam. Kaip matėme, visi tie trys įvarčiai buvo po greitų kontraatakų, o jam paprasčiausiai pavyko išnaudoti sukurtus momentus.“

Artūras Rimkevičius („Ekranas“): „Svarbiausia trys taškai, daugiau komentarų kaip ir nėra. Mūsų tikslas - kiekvienose rungtynėse siekti pergalės. Negalime daugiau klysti. Gerai, kad šiandien iškovojome tris taškus, džiaugiamės tuo. Kad „Banga“ pastaruosius mačus laimėjo, manęs tikrai negąsdino, jie juk ne prieš „Žalgirį“ ar „Atlantą“ laimėjo, tiesiog įveikė kitas antros lentelės pusės komandas. Tai normalu. O šiandien aš tikėjau mūsų sėkme. Po vieną įvarčių nemušu, o jei mušu, tai mušu. O jei rimtai, tai tikiuosi, kad įsivažiuosiu ir pradėsiu kiekvienose rungtynėse mušti stabiliai, bet šiandien visas progas man sukūrė komandos draugai, ne mano idividualus meistriškumas lėmė įvarčius. Man teliko tik koją pakišti ir viską užbaigti.“

Treneris Mindaugas Čepas („Banga“): „Aišku, po tokių rungtynių nėra labai džiugios nuotaikos. Suprantame, kad šiandien pralošėme priešininkui, stipresniam už mus. Manau, kad vietomis klydome gana vaikiškai, o tokių klaidų daryti negalime. Ypač su tokiomis komandomis, kaip „Ekranas“. Už tai iš karto esame baudžiami. Ypač pirmame kėlinyje pasigedau konstruktyvesnio žaidimo iš vidurio saugų, trūko tokių nestandartinių ėjimų. Mūsų veiksmuose buvo daug kas nuspėjama. Bet mes nunuleisime rankų. Žiūrime į priekį. Reikia pasidaryti tinkamas išvadas ir kitose rungtynėse siekti pergalės.“