26 turas / Lap 20 , Vilnius
36 turas / Lap 23 , Gargždai
36 turas / Lap 23 , Marijampolė
36 turas / Lap 23 , Panevėžys
36 turas / Lap 23 , Kaunas
36 turas / Lap 23 , Vilnius

R. Stanulevičius grįžo į „Panevėžį“

R. Stanulevičius grįžo į „Panevėžį“
FK „Panevėžys“ nuotr.

„Panevėžio“ futbolo klubas šiame tarpsezonyje pasipildė dar vienu žaidėju, kuris Aukštaitijos sostinės ekipos aistruoliams yra gerai žinomas. Iš Biržų kilęs 27-erių vidurio saugas Rokas Stanulevičius su „Panevėžiu“ sudarė kontraktą 2022 metų sezonui.

R. Stanulevičiui tai bus antroji atkarpa vilkint komandos marškinėlius – 2019 metų „Optibet A lygos“ sezone futbolininkas sužaidė 15 rungtynių.

Profesionalo karjerą biržietis pradėjo Panevėžio „Ekrane“, kuriame rungtyniavo iki 2014-ųjų sezono pabaigos, po to persikėlė į tuometinius „Trakus“, o 2016–2017 metais atstovavo Izraelio Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ bei Aukštutinio Nazareto „Hapoel“ ekipoms.

Atsigavęs po jį kamavusių traumų, R. Stanulevičius rungtyniavo „Panevėžyje“ ir nuo 2020 metų gynė Telšių „Džiugo“ garbę. Po sezono Pirmoje lygoje saugas sugrįžo į Lietuvos čempionatą, kur praėjusiais metais per 29 mačus pelnė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

R. Stanulevičiaus ir „Panevėžio“ vyr. trenerio Valdo Urbono keliai susikirs jau trečią kartą – saugas stratego nurodymų anksčiau klausė tiek „Ekrane“, tiek tuometiniuose „Trakuose“.

„Man Panevėžys, kaip miestas, yra artimas, nes čia aš dar būdamas vaikas treniravausi Panevėžio futbolo akademijoje. Žaidžiau už tuometinio „Ekrano“ dublerius, po to treneris Valdas Urbonas pakvietė treniruotis su pagrindine komanda ir suteikė galimybę debiutuoti A lygoje. Teko su treneriu dirbti tuometinėje „Trakų“ komandoje. Sužinojus, kad „Panevėžį“ treniruos Valdas Urbonas ir dirbs fizinio rengimo specialistas Leonardo Iparraguirre, mane ir paskatino rinktis šią komandą. Be to, komandos tikslai patys aukščiausi, sudarytos puikios sąlygos tobulėti.

Palyginus su ankstesniu laikotarpiu „Panevėžyje“, šiuo metu esu pilnai pasiruošęs pademonstruoti savo sugebėjimus, noriu būti klubo dalimi ir siekti kuo aukščiausių tikslų. Prieš trejus metus buvau visiškai kitokios formos, nes turėjau traumą. Natūralu, kad tam reikėjo laiko. Iki šiol esu dėkingas klubo vadovui Broniui Vaitiekūnui, kad manimi patikėjo ir sudarė sąlygas tinkamai sugrįžti į futbolą.

Noriu kuo greičiau įsilieti į komandą, tai yra – svariai prisidėti prie jos sėkmingų rezultatų. Pagrindinis tikslas – užimti čempionate mažiausiai prizinę vietą“, – fk-panevezys.lt svetainei teigė futbolininkas.

Šiuo metu be R. Stanulevičiaus sutartis su „Panevėžiu“ turi Danas Šimkevičius, Rafaelis Broetto, Ignas Driomovas, Linas Klimavičius, Matijus Remeikis, Pijus Širvys, Tautvydas Eliošius, Domantas Vaičekauskas, Žygimantas Baguška, Chrysovalantis Kozoronis, Eimantas Dzinga, Jeffrey Sarpongas, Nasko Milevas ir Elivelto.

Artimiausias kontrolines rungtynes „Panevėžys“ žais sausio 29 dieną Vilniaus BFA arenoje. Panevėžiečiai susigrums su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa.