+
1 turas / Kov 05 18:00 , Marijampolė
1 turas / Kov 06 13:00 , Telšiai
1 turas / Kov 06 15:00 , Marijampolė
1 turas / Kov 07 15:00 , Marijampolė
2 turas / Kov 12 18:00 , Vilnius
2 turas / Kov 13 13:00 , Kaunas
2 turas / Kov 13 15:00 , Vilnius
2 turas / Kov 14 13:00 , Kaunas

Prie „Džiugo“ prisijungė puolėjas iš Latvijos

Prie „Džiugo“ prisijungė puolėjas iš Latvijos

Telšių „Džiugas“ sukirto rankomis su dar vienu naujoku. Juo tapo 22-ejų latvis Aivaras Emsis. Futbolininkas rungtyniauja centro puolėjo pozicijoje.

192 cm ūgio latvis prieš pradėdamas profesionalo karjerą studijavo ir žaidė Amerikoje, o 2018 m. sugrįžęs į Latviją sukirto rankomis su aukščiausioje Latvijos lygoje rungtyniavusia „Jelgava“.

Puolėjas savo debiuto sulaukė 2019 m. sezone bei atstovaudamas „Jelgava“ per 14 rungtynių įmušė 4 įvarčius. Sėkmingas jauno puolėjo žaidimas atkreipė Jūrmalos „Spartaks“ klubo dėmesį, kur latvis vasaros perėjimų lango metu ir persikėlė. Atstovaudamas Jūrmalos ekipai A. Emsis sužaidė dar 10 susitikimų, per kuriuos pasižymėjo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu.

Po sezono Latvijoje puolėjas pakėlė sparnus į Vokietiją ir prisijungė prie „Bischofswerdaer FV 08“ klubo, rungtyniaujančio ketvirtajame pagal pajėgumą Vokietijos divizione. Atstovaudamas Saksonijoje įsikūrusiam klubui A. Emsis sužaidė 11 susitikimų.

A. Emsis taip pat buvo kviečiamas į įvairaus amžiaus Latvijos jaunimo rinktines, o atstovaudamas U-21 rinktinei sužaidė 5 susitikimus.

Iš Latvijos kilęs futbolininkas jau kuris laikas dalyvavo klubo peržiūroje ir žaidė draugiškose rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“, kuriose treneriams paliko gerą įspūdį.

A. Emsis – ketvirtasis „Džiugo“ naujokas. Primename, jog kiek anksčiau komandą papildė Lukas Ankudinovas, brazilas Leo Ribeiro bei bulgaras Nasko Milevas.

Taip pat informuojame, jog nors ankščiau skelbta, kad klubas pratęsė kontraktą su Ronaldu Misiūnu, vis dėlto bendru sutarimu žaidėjas klubą paliko ir sustiprino FA „Šiaulių“ ekipą. Dėkojame žaidėjui už indėlį į komandos rezultatus bei linkime sėkmės tolimesnėje karjeroje.