Po pertraukos du įvarčius praleidusi „Kruoja“ pralaimėjo čekams

Kipre stovyklaujanti Pakruojo „Kruoja“ antradienį sužaidė dar vienas kontrolines rungtynes. Šį kartą pakruojiečių varžovais buvo Čekijos penktas stipriausias klubas „Teplice“, kuriam lietuviai nusileido rezultatu 0:2.

Praktiškai visas rungtynes aikštėje vyko visiškai lygi kova, kurioje nei vienas klubas neturėjo didesnio pranašumo. Žaidėjai demonstravo išties didelį atsidavimą ir stengėsi pasirodyti iš kuo geresnės pusės. Pats žaidimas nebuvo nei atviras, nei rezultatyvus – daug kovos vyko aikštės viduryje, sukurtų progų skaičius buvo ganėtinai mažas.

Kaip įprasta treniruočių stovyklų metu, ir vėl buvo eksperimentuojama su sudėtimi, po pertraukos žaidė praktiškai visai kita sudėtis. Būtent antroji pusė „Kruojai“ susiklostė kiek prasčiau, kai buvo praleisti abu įvarčiai. Pirmasis krito po nesėkmingai pakelto kampinio ir sekusios kontratakos, tuo tarpu antrą kartą kamuolys vartų tinkle atsidūrė jau dvikovos pabaigoje. Neatsargiai žaidę gynėjai suklydo perduodami kamuolį atgal vartininkui, kuo puolėjas šaltakraujiškai pasinaudojo.

„Kruojos“ startinė sudėtis: M.Matuzas, A.Skroblas, D.Strockis, V.Pocevičius, D.Petrauskas, T.Birškys, D.Jankauskas, T.Salamanavičius ir peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė: A.Bagočius, D.Galkevičius, R.Pilotas, R.Beniušis, A.Meškinis ir peržiūroje dalyvaujantys legionieriai.

"Teplice": Slavík - Vondrášek (60. Hora), Lüftner, Hošek, Krob (46. Mozol) - Takács, Urma - Balász (46. Chukwuma), Táborský (75. Richter), Nivaldo (60. Salami) - Stratil (46. Potočný).