1 turas / Kov 06 , Vilnius
1 turas / Kov 07 , Marijampolė
1 turas / Kov 08 , Vilnius
2 turas / Geg 30 15:00 , Vilnius
2 turas / Geg 30 17:00 , Gargždai
2 turas / Bir 01 18:00 , Marijampolė
3 turas / Bir 06 13:00 , Kaunas
3 turas / Bir 06 17:00 , Panevėžys
3 turas / Bir 07 17:00 , Vilnius
4 turas / Bir 13 13:00 , Kaunas
4 turas / Bir 13 17:00 , Gargždai

Po debiutinio įvarčio A lygoje K. Uzėla nestokojo optimizmo

Po debiutinio įvarčio A lygoje K. Uzėla nestokojo optimizmo
Elvio Žaldario nuotr.

19-metis Karolis Uzėla įmušė savo pirmąjį karjeros įvartį A lygoje ir padėjo Vilniaus „Žalgiriui“ 3:0 sutriuškinti „Kauno Žalgirį“ bei iškovoti septintąją pergalę iš eilės.

Po šios pergalės bent laikinai vilniečiai pakilo į pirmąją A lygos turnyro lentelės poziciją. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Tomislavas Kišas, kurio sąskaitoje ir vienas rezultatyvus perdavimas.

Po rungtynių Vilniaus klubo treneris Joao Martinsas šypsojosi ir teigė, kad komanda įgyvendino žaidybinį planą.

„Džiaugiuosi tiek pasiektu rezultatu, tiek žaidimu. Tai buvo rimtas varžovas ir žinojome, kad mūsų laukia labai sunki kova. Vaikinai gerai atliko savo darbą. Man patiko tai, kad jie gerbė varžovus, buvo nusiteikę ir reagavo į pastabas. Pastaruoju metu mes nuolat praleisdavome įvarčius, vienas iš tikslų šį kartą buvo išsaugoti vartus sausus. Šią užduotį įgyvendinome. Tai labai svarbu“, – spaudos konferencijoje kalbėjo treneris iš Portugalijos.

J. Martinsas pasidžiaugė ir T. Kišo žaidimu. Kroatas pastarąjį kartą įvarčiu buvo pasižymėjęs dar gegužės pabaigoje, tačiau šįkart išnaudojo progas ir su 13 įvarčių vėl tapo snaiperių rikiuotės lyderiu.

„Mano žaidėjai man yra tarsi sūnūs. Aš už juos pergyvenu tada, kai jiems sunku, ir džiaugiuosi, kai jiems sekasi. Tomislavas sunkiai dirba ir nuolat sukuria progas komandos draugams. Jis svarbus mūsų komandos žaidėjas. Džiaugiuosi už jį. Jam šie įvarčiai suteiks daugiau pasitikėjimo. Visų svarbiausia, kad jo žaidimas buvo naudingas komandai ir padėjo iškovoti pergalę“, – sakė J. Martinsas.

Po rungtynių puikiai nusiteikęs buvo ir K. Uzėla. Jaunas lietuvis įvarčiu pasižymėjo Budapešte UEFA Europos lygos turnyre į „Honved“ vartus, o dabar atidarė sąskaitą ir Lietuvos čempionate.

„Nors rezultatas 3:0, bet tikrai nebuvo lengva. Ypač pirmajame kėlinyje, kai pasižymėti galėjo ir varžovai. Džiugina, kad nepraleidome įvarčio. Sezonas įpusėjo, komandos sportinė forma gerėja, naujokai vis labiau įsilieja į kolektyvą. Jaučiuosi puikiai. Jaunam žaidėjui svarbiausia rungtyniauti. Džiaugiuosi, kad gaunu žaidybinio laiko“, – fkzalgiris.lt kalbėjo krašto gynėjo pozicijoje žaidęs K. Uzėla.

Šiuo metu A lygoje su 46 taškais Vilniaus „Žalgiris“ užima pirmąją poziciją. Tiesa, tašku mažiau turinti Marijampolės „Sūduva“ yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.