Pirmosios kontrolinės varžybos „Atlantui“ susiklostė nesėkmingai

„Atlantas“ pralaimėjo kontrolines rungtynes Lenkijos šalies 1-osios lygos (antros pagal pajėgumą) čempionate nesėkmingai rungtyniaujančiam, 14-ą vietą tarp 18 komandų užimančiam Suvalkų „Wigry“ klubui 0:1 (0:0).

Įvartis krito 79-ąją min., po virtinės klaipėdiečių klaidų gynyboje, kai Michalas Kopczynskis taikliai į viršutinį vartų kampą kamuolį pasiuntė iš 17 metrų.

Tai buvo trečioji lietuvių ir lenkų akistata pastaraisiais metais. 2013-aisiais „Atlantas“ šventė pergalę 3:2, pernai pajėgesni buvo lenkai tokiu pat rezultatu 1:0.

Susitikimą klaipėdiečiai pradėjo tokios sudėties: Mindaugas Malinauskas, Markas Beneta, Marius Kazlauskas, Edgaras Žarskis, Andrius Jokšas, Dovydas Virkšas, Andrius Bartkus, Dovydas Norvilas (į gimtą Klaipėdą grįžo iš Panevėžio „Ekrano“), Robertas Vėževičius (pernai kovojo Pakruojo „Kruojoje“) Aleksandras Paniukovas (20-metis futbolininkas iš Rusijos) ir Lukas Baranauskas.

Pirmąjį kėlinį vyko atkakli kova, tačiau nei vienai iš ekipų nepavyko sukurti šimtaprocentinės progos. Panaši padėtis buvo ir antrąjį kėlinį. Po to, kai buvo praleistas įvartis, klaipėdiečiai ėmė žaisti dar aktyviau. Paskutinę minutę, po standartinės padėties, „Atlanto“ futbolininkai turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau ja nepasinaudojo.

Aikštėje dar pasirodė Gerardas Žukauskas, Marius Adamonis (vartininkas), Aleksandras Bušminas (gimęs 1996-ųjų rugpjūtį), Donatas Navikas, Ričardas Švedkauskas, Maksimas Maksimovas.

Sausio 22-ąją uostamiesčio klubas rungtyniaus su Lietuvos A lygos debiutantais – Kauno „Stumbro“ futbolininkais. Kol kas nežinoma, kuriame mieste vyks šios rungtynės.