Pirmoji „Be1 NFA“ ir „Džiugo“ akistata baigėsi taikiai

Kulis Photography nuotr.

Po pirmo pereinamojo mačo kovoje dėl galimybės žaisti kito sezono „Optibet A lygoje“ – lygybė. Kauno „Be1 NFA“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Telšių „Džiugu“.

Pirmame kėlinyje „Džiugo“ vartininkas Simone Moschinas turėjo labai daug darbo. Italui teko atremti pavojingus Higoro ir Deitono Vinckaus smūgius.

Tiesa, 19-ąją minutę S. Moschinas galimybių neturėjo, kai iš arti galingai kamuolį į vartus pasiuntė Tayrellas Wouteris. Maža to, traumą patyrusį Luką Ankudinovą teko pakeisti Tomu Rapalavičiumi.

Surinamo rinktinės vartų sargas Ishanas Kortas kelis kartus turėjo įsitraukti į darbą ir būti labiau susitelkęs, kai „Džiugas“ vis labiau perimdavo iniciatyvą.

Po pertraukos abi komandos sukūrė gerokai mažiau grėsmingų epizodų. Brazilas Higoras turėjo puikią galimybę, tačiau S. Moschinas nuostabiai išgelbėjo „Džiugą“.

73-iąją minutę krito išlyginamasis įvartis, kai, Aldairui Ferreirai atlikus perdavimą, taikliai mušė po keitimo aikštėje pasirodęs Milanas Jezdimirovičius.

Atsakomasis ekipų mačas įvyks lygiai po savaitės. Lapkričio 25 dieną nuo 13 val. komandos susigrums „Ateities“ progimnazijos stadione Telšiuose.