Pirma „Tauro“ pergalė

Renaldas Malychas/"Tauragės kurjeris"

„SMScredit.lt A lygoje“ neliko nelaimėjusių komandų. Vos vieną tašką iki tol turėjęs Tauragės „Tauras“ sugadino sugrįžimo į savo stadioną šventę Pakruojo „Kruojai“. Ši komanda, iki tol namų rungtynes žaidusi Panevėžyje, savo teritorijoje nusileido „Taurui“ 2:3 (1:1).

Rungtynių pradžioje iš giedro dangaus sužaibavo ir vienoje, ir kitoje baudos aikštelėje. 2-ąją minutę „Tauro“ žaidėjas Marius Kižys gavo kamuolį varžovų vartų prieigose, ir nestipriu, bet tiksliu smūgiu į artimąjį vartų kampą užklupo nepasirengusį „Kruojos“ vartininką Marį Eltermanį – 0:1. Tauragiškiams pirmą kartą šiame „SMScredit.lt A lygos“ čempionate pavyko išsiveržti į priekį.

„Kruoja“ savo rezultatyvia ataka atsakė 8-ąją min. Išpuolis kairiuoju kraštu baigėsi pražanga ir 11 metrų baudiniu, kurį įmušė Ričardas Beniušis.

Vėliau Pakruojo komanda kontroliavo teritoriją, bet jai atakuojant kamuolys dažniausiai nepasiekdavo puolėjų. 32-ąją min. progą atsidurti vienas prieš vartininką turėjo Lukas Kochanauskas, tačiau paskutinę akimirką suvaldyti kamuolio jam nepavyko. 44-ąją min. po Nerijaus Mačiulio smūgio iš toli kamuolys prašvilpė greta virpsto.

„Tauras“ tradiciškai pasirinko kontratakų taktiką, o savo pavojingiausią išpuolį surengė 37-ąją min. Tada „Kruojos“ gynėjas iškrapštė kamuolį iš po smūgiuoti pasirengusio M.Kižio kojų.

Po pertraukos Pakruojo komanda bandė primesti varžovams savo sąlygas, bet daug progų nesukūrė. Realiausia jų 60-ąją min. nepasinaudojo L.Kochanauskas – po jo smūgio kamuolys atsimušė į virpstą.

Įvarčiai pasipylė sužaidus maždaug 75 minutes. Pirmiausia „Taurą“ į priekį išvedė Simonas Babilius. Po kelių dešimčių sekundžių tauragiškių persvarą padidino Maksimas Lukaševičius. Tačiau 77-ąją min. „Kruojos“ viltį atgaivino N.Mačiulio įvartis.

Viltis ruseno neilgai – tauragiškiai atmušė varžovų atakas, iškovojo pirmą šį sezoną pergalę ir pirmąsyk pakilo iš turnyro lentelės dugno.