12 turas / Geg 05 , Marijampolė
13 turas / Geg 07 , Gargždai
13 turas / Geg 08 , Kaunas
13 turas / Geg 08 , Telšiai
13 turas / Geg 09 , Vilnius
13 turas / Geg 09 , Kėdainiai
Tiesiogiai 5 turas / Geg 11 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 19:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 15 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 16 15:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 19:00 , Kėdainiai

P.Grybauskas: „Rungtynės su „Sūduva“ buvo griaustinis, po kurio komanda privalo kilti“

P.Grybauskas: „Rungtynės su „Sūduva“ buvo griaustinis, po kurio komanda privalo kilti“
foto: J.Alševskis/fkt.lt

Tris pergales prieš „Šiaulius“ šį sezoną iškovoję „Trakai“ ruošiasi ketvirtajai tarpusavio akistatai. Du pralaimėjimai „Žalgiriui“ ir „Sūduvai“ riterius iš antros vietos nubloškė į trečiąją bei leido priartėti ketvirtą bei penktą vietas užimantiems „Atlantui“ ir „Sūduvai“.  

Paskutinysis pralaimėjimas patiems „Trakų“ žaidėjams ir treneriams uždavė daugiau klausimų nei pateikė atsakymų.

„Daug galvojom ir daug kalbėjom tarpusavy po rungtynių su „Sūduva“, nes žaidimas buvo katastrofinis visomis prasmėmis – tiek kokybe, tiek turnyrine lentelės situacija, tiek pačiu rezultatu. Visi žaidėjai supranta, kad tai buvo prasčiausios sezono rungtynės. Pabendravę pažadėjom sau, kad tai yra paskutinis kartas, kai žaidėm taip blogai. Buvo griaustinis, po kurio komanda tiesiog privalo kilti. Tikrai nenorim, kad visų metų darbas būtų nubrauktas per kelias rungtynes“, - sakė „Trakų“ kapitonas Paulius Grybauskas.  

Riteriai šiauliečius šį sezoną įveikė 2:1, 2:0 ir 3:1. Nepaisant to, lengvos kovos jie nesitiki.

„Buvo nelengva visus tris kartus. Pirmose rungtynėse užpirmavom ir atsipalaidavome. Už tai vos nebuvome nubausti. Antrąsyk beveik pusantro kėlinio negalėjome įmušti, o trečiąsyk tik po keitimų pasirodžiusių Ronaldo Solomino ir Luko Kochanausko duetas atnešė rezultatą.   Ir dabar vienintelis dalykas, kuris mums galėtų pakišti koją – tai varžovo neįvertinimas. Tačiau nežinau, kodėl turėtumėm neįvertinti, kai patys turėjome tokią sunkią patirtį žaisdami su jais. Varžovas tikrai geras – už dyką taškų jis niekam nedalina. Tad reikia laukti rimtos kovos“, - teigė P.Grybauskas.  

Iki čempionato pabaigos likus penkiems turams, „Trakai“ užima trečią vietą bei dviem taškais atsilieka nuo praėjusį turą juos aplenkusios „Kruojos“.