15 turas / Geg 26 , Šiauliai
16 turas / Geg 31 , Alytus
16 turas / Bir 01 , Marijampolė
16 turas / Bir 01 , Panevėžys
16 turas / Bir 02 , Širvintos
16 turas / Bir 02 , Telšiai
Tiesiogiai 17 turas / Bir 15 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 17 turas / Bir 15 17:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 17 turas / Bir 15 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 17 turas / Bir 15 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 17 turas / Bir 16 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 18 turas / Bir 18 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 18 turas / Bir 19 18:00 , Širvintos
Tiesiogiai 18 turas / Bir 19 19:30 , Telšiai

Patvirtintas artėjančio sezono dviejų ratų tvarkaraštis

Patvirtintas artėjančio sezono dviejų ratų tvarkaraštis
Elvio Žaldario nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomasis komitetas patvirtino 2023 metų „Optibet A lygos“ sezono pirmų dviejų ratų tvarkaraštį.

Čempionatas startuos kovo 3-iąją, penktadienį – tą dieną „Sportimos“ manieže susigrums Vilniaus „Riteriai“ bei FA „Šiauliai“.

1-ajame ture taip pat įvyks Kauno rajono „Hegelmann“ – Alytaus DFK „Dainava“, Marijampolės „Sūduvos“ – „Kauno Žalgirio“ ir Gargždų „Bangos“ – „Panevėžio“ akistatos, o TV6 kanalu aistruoliai galės stebėti titulą ginančio Vilniaus „Žalgirio“ bei Telšių „Džiugo“ susitikimą.

Pirmų dviejų ratų tvarkaraštis:

1 turas:

1. 23/03/03 19.30  Riteriai (Vilnius) – Šiauliai (Šiauliai)

2. 23/03/04 15.00  Hegelmann (Kauno raj.) – Dainava (Alytus)

3. 23/03/04 17.00  Sūduva (Marijampolė) – Kauno Žalgiris (Kaunas)

4. 23/03/05 15.00  Banga (Gargždai) – Panevėžys (Panevėžys)

5. 23/03/05 17.55  Žalgiris (Vilnius) – Džiugas (Telšiai) TV6

2 turas:

6. 23/03/11 13.00 Sūduva (Marijampolė) – Hegelmann (Kauno raj.)

7 23/03/11    15.00 Kauno Žalgiris (Kaunas) – Šiauliai (Šiauliai)

8 23/03/11 17.30 Žalgiris (Vilnius) – Banga (Gargždai)

9. 23/03/12 15.00 Džiugas (Telšiai) – Dainava (Alytus)

10. 23/03/12 17.55 Riteriai (Vilnius) – Panevėžys (Panevėžys)  TV6

3 turas:

11. 23/03/14 18.00 Kauno Žalgiris (Kaunas) – Žalgiris (Vilnius)

12. 23/03/14 18.00 Šiauliai (Šiauliai) – Hegelmann (Kauno raj.)

13. 23/03/15 18.00 Banga (Gargždai) – Džiugas (Telšiai)

14. 23/03/15 19.00 Sūduva (Marijampolė) – Panevėžys (Panevėžys)

15. 23/03/15 19.30 Riteriai (Vilnius) – Dainava (Alytus)

4 turas:

16 23/03/18 15.00 Hegelmann (Kauno raj.) – Džiugas (Telšiai)

17. 23/03/18 17.00 Dainava (Alytus) – Banga (Gargždai)

18. 23/03/19 13.00 Panevėžys (Panevėžys) – Kauno Žalgiris (Kaunas)

19. 23/03/19 15.00 Šiauliai (Šiauliai) – Sūduva (Marijampolė)

20. 23/03/19 17.55 Žalgiris (Vilnius) – Riteriai (Vilnius)  TV6

5 turas:

21. 23/03/31 18.00 Banga (Gargždai) – Hegelmann (Kauno raj.)

22. 23/04/01 13.00 Panevėžys (Panevėžys) – Šiauliai (Šiauliai)

23. 23/04/01 15.00 Džiugas (Telšiai) – Riteriai (Vilnius)

24. 23/04/01 17.00 Žalgiris (Vilnius) – Sūduva (Marijampolė)

25. 23/04/02 17.55 Dainava (Alytus) – Kauno Žalgiris (Kaunas) TV6

6 turas:

26. 23/04/04 18.00 Hegelmann (Kauno raj.) – Panevėžys (Panevėžys)

27. 23/04/04 18.00 Šiauliai (Šiauliai) – Žalgiris (Vilnius)

28. 23/04/05 18.00 Kauno Žalgiris (Kaunas) – Džiugas (Telšiai)

29.  23/04/05 19.00 Riteriai (Vilnius) – Banga (Gargždai)

30. 23/04/05 20.00 Sūduva (Marijampolė) – Dainava (Alytus)

7 turas:

31. 23/04/08 15.00 Panevėžys (Panevėžys) – Žalgiris (Vilnius)

32. 23/04/08 17.00 Dainava (Alytus) – Šiauliai (Šiauliai)

33. 23/04/09 13.00 Hegelmann (Kauno raj.) – Riteriai (Vilnius)

34. 23/04/09 15.00 Džiugas (Telšiai) – Sūduva (Marijampolė)

35. 23/04/09 17.55 Banga (Gargždai) – Kauno Žalgiris (Kaunas) TV6

8 turas:

36. 23/04/14 18.00 Sūduva (Marijampolė) – Banga (Gargždai)

37. 23/04/15 13.00 Panevėžys (Panevėžys) – Dainava (Alytus)

38. 23/04/15 15.00 Šiauliai (Šiauliai) – Džiugas (Telšiai)

39. 23/04/15 17.00 Kauno Žalgiris (Kaunas) – Riteriai (Vilnius)

40. 23/04/16 17.55 Žalgiris (Vilnius) – Hegelmann (Kauno raj.) TV6

9 turas:

41. 23/04/18 18.00 Banga (Gargždai) – Šiauliai (Šiauliai)

42. 23/04/18 20.00 Riteriai (Vilnius) – Sūduva (Marijampolė)

43. 23/04/19 18.00 Džiugas (Telšiai) – Panevėžys (Panevėžys)

44. 23/04/19 19.00 Hegelmann (Kauno raj.) – Kauno Žalgiris (Kaunas) 

45 23/04/19      20.00     Dainava (Alytus) – Žalgiris (Vilnius)

2 ratas

10 turas:

46. 23/04/22 17.00 Šiauliai (Šiauliai) – Riteriai (Vilnius)

47. 23/04/23 13.00 Džiugas (Telšiai) – Žalgiris (Vilnius)

48. 23/04/23 15.00 Dainava (Alytus) – Hegelmann (Kauno raj.)

49. 23/04/23 17.55 Kauno Žalgiris (Kaunas) – Sūduva (Marijampolė) TV6

50. 23/04/24 18.00 Panevėžys (Panevėžys) – Banga (Gargždai)

11 turas:

51. 23/04/28 18.00 Hegelmann (Kauno raj.) – Sūduva (Marijampolė)

52. 23/04/29 13.00 Panevėžys (Panevėžys) – Riteriai (Vilnius)

53. 23/04/29 15.00 Šiauliai (Šiauliai) – Kauno Žalgiris (Kaunas)

54. 23/04/29 17.00 Dainava (Alytus) – Džiugas (Telšiai)

55. 23/04/30 17.55 Banga (Gargždai) – Žalgiris (Vilnius) TV6

12 turas:

56. 23/05/02 18.00 Džiugas (Telšiai) – Hegelmann (Kauno raj.)

57. 23/05/02 20.00 Sūduva (Marijampolė) – Šiauliai (Šiauliai)

58. 23/05/03 18.00 Banga (Gargždai) – Dainava (Alytus)

59.  23/05/03 19.00 Kauno Žalgiris (Kaunas) – Panevėžys (Panevėžys)

60.  23/05/03 20.00 Riteriai (Vilnius) – Žalgiris (Vilnius)

13 turas:

61. 23/05/12 18.00 Hegelmann (Kauno raj.) – Šiauliai (Šiauliai)

62. 23/05/13 15.00 Dainava (Alytus) – Riteriai (Vilnius)

63. 23/05/13 17.00 Panevėžys (Panevėžys) – Sūduva (Marijampolė)

64. 23/05/14 15.00 Džiugas (Telšiai) – Banga (Gargždai)

65. 23/05/14 17.55 Žalgiris (Vilnius) – Kauno Žalgiris (Kaunas) TV6

14 turas:

66. 23/05/19 18.00 Hegelmann (Kauno raj.) – Banga (Gargždai)

67. 23/05/20 15.00 Sūduva (Marijampolė) – Žalgiris (Vilnius)

68. 23/05/20 17.00 Kauno Žalgiris (Kaunas) – Dainava (Alytus)

69. 23/05/21 16.00 Riteriai (Vilnius) – Džiugas (Telšiai)

70. 23/05/21 17.55 Šiauliai (Šiauliai) – Panevėžys (Panevėžys) TV6

15 turas:

71. 23/05/26 18.00 Sūduva (Marijampolė) – Džiugas (Telšiai)

72. 23/05/27 17.00 Šiauliai (Šiauliai) – Dainava (Alytus)

73. 23/05/27 19.00 Riteriai (Vilnius) – Hegelmann (Kauno raj.)

74. 23/05/28 16.00 Kauno Žalgiris (Kaunas) – Banga (Gargždai)

75. 23/05/28 17.55 Žalgiris (Vilnius) – Panevėžys (Panevėžys) TV6

16 turas:

76. 23/06/02 18.00 Džiugas (Telšiai) – Kauno Žalgiris (Kaunas)

77. 23/06/03 15.00 Dainava (Alytus) – Sūduva (Marijampolė)

78. 23/06/03 17.00 Banga (Gargždai) – Riteriai (Vilnius)

79. 23/06/03 19.00 Panevėžys (Panevėžys) – Hegelmann (Kauno raj.)

80. 23/06/04 17.55 Žalgiris (Vilnius) – Šiauliai (Šiauliai) TV6

17 turas:

81. 23/06/06 18.00 Banga (Gargždai) – Sūduva (Marijampolė)

82. 23/06/06 20.00 Riteriai (Vilnius) – Kauno Žalgiris (Kaunas)

83. 23/06/07 18.00 Džiugas (Telšiai) – Šiauliai (Šiauliai)

84. 23/06/07 19.00 Dainava (Alytus) – Panevėžys (Panevėžys)

85. 23/06/07 20.00 Hegelmann (Kauno raj.) – Žalgiris (Vilnius)

18 turas:

86. 23/06/10 17.00 Sūduva (Marijampolė) – Riteriai (Vilnius)

87. 23/06/10 19.00 Šiauliai (Šiauliai) – Banga (Gargždai)

88. 23/06/11 15.00 Panevėžys (Panevėžys) – Džiugas (Telšiai)

89. 23/06/11 17.55 Kauno Žalgiris (Kaunas) – Hegelmann (Kauno raj.) TV6

90. 23/06/11 20.00 Žalgiris (Vilnius) – Dainava (Alytus)