19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

„Panevėžys“ pasipildė vartininku ir atsisveikino su S. Čyžu

„Panevėžys“ pasipildė vartininku ir atsisveikino su S. Čyžu
fk-panevezys.lt nuotr.

„Panevėžį“ papildė patyręs vartininkas Victoras Golas (Victor Hugo Mateus Golas). 30-metis klubo naujokas turi dvigubą Brazilijos ir Lenkijos pilietybę.

Prieš atvykstant į Aukštaitijos sostinę 193 cm ūgio V. Golas rungtyniavo Brazilijos, Portugalijos, Kosovo, Bulgarijos čempionatuose.

„Lietuvoje esu pirmą kartą, todėl tai bus naujas iššūkis mano karjeroje. Puikiai pažįstu Matheusą Bissi ir Rafaelį Floro, su kuriais teko anksčiau žaisti kartu. Apie „Panevėžio“ komandą girdėjau tik teigiamus atsiliepimus, todėl dvejonių čia vykti nebuvo.

Nors klubas dar labai jaunas, bet jau spėjo iškovoti trofėjus. Stengsiuosi padėti komandai siekti pergalių“, – kalbėjo į Aukštaitijos sostinę atvykęs vartininkas.

„Panevėžio“ direktorius Bronius Vaitiekūnas teigė, kad stiprinti šią poziciją privertė Rafaelio Broetto patirta trauma.

„Artėja daug svarbių rungtynių tiek Lietuvoje, tiek Europoje, todėl traumą gavus mūsų pagrindiniam vartininkui R. Broetto nusprendėme, kad reikia stiprinti šią grandį ir įsigyti daugiau patirties turintį žaidėją“, – sakė B. Vaitiekūnas.

Su V. Golu klubas pasirašė sutartį iki sezono pabaigos. Vartininkas rungtyniaus 32 numeriu pažymėtais marškinėliais.

Be to, „Panevėžys“ abipusiu susitarimu atsisveikino su Svajūnu Čyžu. Šių metų kovo mėnesį prie komandos prisijungęs 23-ejų metų saugas „Optibet A lygos“ čempionate rungtyniavo 5 susitikimuose, per kuriuos aikštėje iš viso praleido 61 minutę.

„Panevėžys“ žaidėjui linki sėkmės jo tolesnėje karjeroje.