21 turas / Rug 05 , Šiauliai
21 turas / Rug 06 , Telšiai
21 turas / Rug 06 , Vilnius
21 turas / Rug 07 , Kaunas
21 turas / Rug 07 , Marijampolė
22 turas / Rug 12 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 13 17:00 , Jonava
Tiesiogiai 22 turas / Rug 13 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Rug 14 17:55 , Vilnius
Tiesiogiai 22 turas / Rug 14 20:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Rug 20 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 23 turas / Rug 20 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 23 turas / Rug 21 15:00 , Vilnius
Tiesiogiai 23 turas / Rug 21 17:55 , Panevėžys

„Panevėžys“ pasipildė naujais žaidėjais

„Panevėžys“ pasipildė naujais žaidėjais
FK „Panevėžys“ nuotr.

Futbolo klubas „Panevėžys“ vykdo sudėties komplektaciją antrajai sezono pusei ir pristato pirmąjį naujoką. Prie Aukštaitijos sostinės ekipos prisijungė 25-erių puolėjas Adnanas Bašičius, su kuriuo sudarytas vienerių metų kontraktas.

Futbolininkas iš Bosnijos ir Hercegovinos savo karjerą pradėjo gimtojo miesto Mostaro „Velež“ jaunimo komandoje, o vėliau persikėlė į Slovėniją – „Celje“ klubą. Pastarojoje šalyje A. Bašičius taip pat rungtyniavo Ptujaus „Drava“ ekipoje ir 2017 metais išvyko į Liuksemburgą.

„Panevėžio“ naujokas po atkarpų Petanžo „Union Titus“ ir Štraseno UNA klubuose sukirto rankomis su Prahos „Slavoj Vyšehrad“ bei vėliau du sezonus praleido Petrovaco OFK komandoje. Juodkalnijos čempionate buvęs Bosnijos ir Hercegovinos jaunimo rinktinių narys sužaidė kol kas geriausią karjeros sezoną – per 32 mačus pelnė 14 įvarčių ir tapo rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju.

Bendraudamas su fk-panevezys.lt svetaine, A. Bašičius džiaugėsi atvykęs į Lietuvą, kur sutiks vieną jam gerai pažįstamą veidą, parekomendavusį atvykti būtent į mūsų šalies pirmenybes.

„Apie „Panevėžį“ girdėjau iš Vilniaus „Žalgiryje“ žaidžiančio draugo Marko Miličkovičiaus. Jis man papasakojo geriausius dalykus apie Lietuvos futbolą, žmones ir jų gyvenimo būdą – tai buvo mano motyvacija atvykti čia.

Turėjau treniruočių planą kiekvienai dienai per pastaruosius du mėnesius, tad dėka šių treniruočių esu labai geros fizinės formos. Su kiekviena diena būsiu dar geresnis ir geresnis.

Didžiausias mano tikslas, kurį noriu pasiekti – tapti geriausiu žaidėju, kokiu tik galiu būti. Taip pat – atiduoti viską, ką turiu geriausio dėl savo būsimos komandos ir su ja susijusių žmonių, dirbant sunkiai kiekvieną sezono dieną. Nuoširdžiai tikiu mūsų sėkme ir atvykstu į Lietuvą su didele motyvacija“, – teigė naujasis „Panevėžio“ puolėjas.

Realu, kad aikštėje A. Bašičių aistruoliai galės pamatyti jau šį šeštadienį, liepos 30 dieną. Kviečiame sirgalius „Aukštaitijos“ stadione nemokamai stebėti kontrolines rungtynes su Kėdainių „Nevėžiu“, dvikovos pradžia – 13 val.

***

„Panevėžio“ futbolo klubas vasaros perėjimų lango metu pasipildė dar dviem futbolininkais. Į komandą sugrįžo kolumbietis Sebastianas Vasquezas bei atvyko „Optibet Pirmoje lygoje“ atsiskleidęs Martinas Perveinis.

Su abiem žaidėjais pasiekti susitarimai, galiojantys iki šio sezono pabaigos.

Iš Pabradės miesto kilęs 18-metis M. Perveinis nuo 14 metų persikėlė į Baltijos futbolo akademiją Vilniuje ir tobulėjo pas trenerį Ivaną Švabovičių. Šiemet BFA gretose „Optibet Pirmoje lygoje“ atakuojantis futbolininkas pelnė 10 įvarčių, dar 5 tikslūs smūgiai buvo pridėti „Hegelmann LFF taurėje“.

„Pirmoje lygoje pavyko pelnyti nemažai įvarčių ir gavau pasiūlymą iš „Panevėžio“, o mano agentas Deividas Česnauskis padėjo man atvykti čia.

Labai geri įspūdžiai treniruojantis su pagrindine komanda – pakilau iš jaunimo į vyrų futbolą. Norisi įsitvirtinti pagrindinėje komandoje, įrodyti savo vertę Pirmoje lygoje ir gauti šansą A lygoje“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo M. Perveinis.

Savo ruožtu S. Vasquezas „Panevėžio“ garbę gynė tris ankstesnius sezonus, kai Aukštaitijos sostinės klubas pakilo į Lietuvos čempionatą. Kolumbiečio sąskaitoje – 74 dvikovos „Optibet A lygoje“. Šiame sezone 26 metų puolėjas atstovavo „Jonavai“, kurios gretose sužaidė 17 mačų.

„Viskas pernelyg nepasikeitė, tik keli nauji žaidėjai atvykę į komandą. Nemažai futbolininkų liko iš praėjusio sezono. Sieksiu kuo greičiau prisitaikyti prie trenerio propaguojamos žaidimo sistemos, tad dirbsiu sunkiai, kad kiekvienu metu padėčiau komandai.

Šis sezonas skiriasi nuo praėjusio tuo, jog kitos komandos yra labiau lygios. Manau, kad galime pasiekti kažką kito, nors anksčiau esame iškovoję du trofėjus. Bus sunku, bet bandysime laimėti čempionatą – esame netoli pirmos vietos. Turime gerą komandą, esame susitelkę, tad tikiuosi gerai baigsime šiuos metus.

Mano, kaip žaidėjo, tikslas yra atiduoti save visą per treniruotes ir rungtynes. Sieksiu pasižymėti taikliais smūgiais ir su komanda pakovoti dėl titulų – juos iškovoti būtų nuostabu. Kol kas klubas šiame sezone žaidžia puikiai“, – teigė ketvirtą sezoną „Panevėžyje“ žaisiantis futbolininkas.

Su klubu atsisveikino 19-metis saugas Darius Jurgelevičius – klaipėdietis persikėlė į gimtojo miesto „Neptūno“ komandą. „Panevėžys“ dėkoja D. Jurgelevičiui už įdėtas pastangas ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.