„Panevėžys“ atsilaikė prieš Latvijos čempionus ir sustiprino vartininkų grandį

FK „Panevėžys“ nuotr.

Lietuvos A lygos čempionato pertraukos metu dar vienerias draugiškas rungtynes FK „Panevėžys“ žaidė išvykoje su Latvijos čempionu FC „Riga“ klubu. Šis susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 4:4.

Pernai tapusi Latvijos čempione „Riga“ pirmauja ir šių metų šalies pirmenybėse. Po sėkmingo praėjusio sezono stipriausia Latvijos komanda, jau pasitraukusi iš Čempionų lygos turnyro, tęsia kovą Europos lygos varžybose.

Susitikime su Latvijos čempionais pirmieji į priekį išsiveržė panevėžiečiai. 43-ąją mačo minutę po tikslaus Pauliaus Janušausko perdavimo įvartį pelnė vienas iš klubo naujokų. Pirmasis kėlinys, kuriame nebuvo daug pavojingų momentų, taip ir baigėsi.

Žymiai rezultatyviau susitikimas vyko po pertraukos. 55-ąją mačo minutę po tikslaus smūgio galva svečiams įvartį pelnė Pavelas Krukas. Po to jau šeimininkai pelnė keturis įvarčius paeiliui ir išsiveržė į priekį 4:2.

Panevėžiečiai nepalūžo ir sugebėjo rezultatą išlyginti. 80-ąją mačo minutę dar kartą pasižymėjo P. Krukas, o 86-ąją – Tomas Salamanavičius. Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 4:4.

Lietuvos A lygos čempionato pertraukos metu „Panevėžys“ sužaidė trejas draugiškas rungtynes. Be susitikimo su FC „Riga“, reprezentacinė miesto komanda laimėjo abejas rungtynes namuose. Panevėžiečiai 2:0 įveikė Telšių „Džiugą“ ir 4:1 nugalėjo Latvijos ekipą „Albatroz“.

Artimiausią savaitgalį po pertraukos vėl bus atnaujintas šalies čempionatas. Rugpjūčio 3 dieną „Panevėžys“ išvykoje susitiks su „Kauno Žalgiriu“.

Nuo šiol „Panevėžio“ klube rungtyniaus vartininkas Rafaelis Broetto, kuris Lietuvos futbolo aistruoliams yra žinomas.

Prieš dvejus metus šis futbolininkas rungtyniavo Kauno „Stumbro“ komandoje. „Panevėžio“ naujokas turi dvigubą – Brazilijos ir Portugalijos – pilietybę.

195 cm ūgio vartininkas didžiąją savo karjeros dalį praleido atstovaudamas įvairioms Brazilijos pirmenybių komandoms, taip pat žaidė Portugalijoje. Paskutinė komanda, kuriai prieš atvykstant į Panevėžį atstovavo R. Rroetto, buvo Portugalijos stipriausioje lygoje rungtyniaujantis „Maritimo“ klubas.

Su 28-erių metų R. Broetto pasirašyta sutartis iki šio sezono pabaigos. „Panevėžio“ naujokas rungtyniaus 27 numeriu pažymėtais marškinėliais.