O.Boičyšinas: „Nusivalėme į save kojas“

Utenos „Utenio“ problemos puolime – jau praeityje, tačiau braškanti gynyba neleido „SMScredit.lt A lygos“ trečio rato susitikime su „Trakais“ iškovoti bent taško.

Po pralaimėjimo susikrimtęs uteniškių treneris Olegas Boičyšinas konstatavo, jog gynyboje yra didelės spragos, kurias reikia nedelsiant lopyti.

„Sužaidėme su skirtingus kėlinius. Jeigu pirmame turėjome kelis gerus momentus, apgalvotas atakas, tai antrame – viskas sugriuvo, matyt, per anksti patikėjome sėkme. Sunku komentuoti tokias rungtynes, pirmaujant 3:1 ir pralaimint 3:4. Tiesiog nusivalėme į save kojas.

Dirbame ties gynyba, bet kol kas nesėkmingai. Kaip matėte šiandien, du įvarčius mums įmušė iš baudinių. Tikiuosi, kad man pavyks prisišaukti iki vaikinų ir mes pagerinsime žaidimo organizavimą gynyboje, neprarandant to, ką pradėjome sukurti priekyje.

Turėjome daug progų ir tai, ką planavome, pirmame kėlinyje buvo įgyvendinta labai gerai. Džiugina, kad tie momentai dėl darbo treniruočių procese metu ir mums tai gaunasi, bet vieną pagerinome, o kita pradėjo braškėti“, – teigė ukrainietis.