7 turas / Bir 28 , Kaunas
7 turas / Bir 28 , Vilnius
7 turas / Bir 28 , Panevėžys
8 turas / Lie 03 , Vilnius
8 turas / Lie 03 , Panevėžys
8 turas / Lie 04 , Marijampolė
9 turas / Lie 11 15:00 , Kaunas
9 turas / Lie 11 18:00 , Panevėžys
9 turas / Lie 12 17:00 , Vilnius
10 turas / Lie 18 13:00 , Kaunas
10 turas / Lie 19 17:00 , Panevėžys
10 turas / Lie 19 19:00 , Gargždai
11 turas / Lie 23 18:00 , Kaunas
11 turas / Lie 23 19:00 , Marijampolė

Nepaisant netekčių, "Šiauliai" LFF taurėje kovos dėl pergalės

Nepaisant netekčių, "Šiauliai" LFF taurėje kovos dėl pergalės
foto: Justas Niauronis

Spalio 2 d. 18:00 Šiaulių miesto savivaldybės stadione įvyks LFF „Druskininkų Hermio“ taurės aštuntfinalio rungtynės. Burtai lėmė, jog jau šiame etape ginklus surems praeitų metų pusfinalio varžovai Šiaulių „Šiauliai“ ir Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai. Rungtynių svarba itin didelė, nes pralaimėtojas antro šanso negaus ir Pasitrauks iš „Druskininkų Hermio“ taurės turnyro. 

Šie metai kaip niekada gausūs tarpusavio rungtynių skaičiumi. Šis susitikimas tarp „Šiaulių“ ir „Ekrano“ bus jau šeštasis. Du kartus „Druskininkų Hermio“ taurės rungtynėse pergales šventė šiauliečiai įveikdami varžovus iš Panevėžio rezultatais 2:1. Visgi „SMScredit.lt A lygos“ pirmenybėse visus tris sykius pergales šventė jau „Ekrano“ futbolininkai atitinkamai įveikę „Šiaulius“ rezultatais 1:4, 2:1 ir 1:2. 

FC „Šiauliai“ rungtynėse su „Ekranu“ turės verstis be ketvirtąją geltoną kortelę mače su Klaipėdos „Atlantu“ gavusio gynėjo Klimo Gusočenkos. Tai, pasak trenerio Tomo Kančelskio nėra gera žinia: „Sezono galas ir žaidėjai jau turi prisirinkę kortelių. Gaila jog nepavyko išsaugoti Klimo. Tačiau tai bus puiki proga pasireikšti kitam žaidėjui“ – situaciją įvertino treneris. 

Taip pat, treniruotės metu, rankos traumą patyrė ir saugas Modestas Vorobjovas, dėl jo ateities komandos medikai apsispręs iki rungtynių. 

Gera žinia ta, jog po čiurnos traumos su komanda jau treniruojasi Rokas Gedminas. Pastarojo žaidėjo įvarčiai leido šiauliečiams eliminuoti „Ekraną“ iš pavasarį vykusio taurės pusfinalio.   

„Čempionato pozicija nekokia, tad visas dėmesys dabar skiriamas taurės turnyrui. Varžovas nėra pats palankiausias, tačiau tokie yra burtai. Kas iškrito su tuo ir žaisime. Taurė tuo ir įdomi, jog varžovo nepasirinksi. Norint ją pasiekti turi laimėti prieš visus varžovus. Anksčiau ar vėliau atsifiltruoja stiprios komandos. Laiko pasiruošti varžyboms turime nedaug, tačiau analizuosime jų žaidimą ir varžyboms ruošimės atsakingai. Gerai, jog rungtyniaujame namie, tai manau bus šioks toks privalumas. Į rungtynes eisime galvodami tik apie pergalę ir pasistengsime ją iškovoti“, – kalbėjo Tomas Kančelskis.