32 turas / Lap 22 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Kaunas
33 turas / Lap 27 , Marijampolė
33 turas / Lap 27 , Panevėžys
33 turas / Lap 27 , Klaipėda

M.Zubo pergalės nepraslydo pro tėvynainių akis

M.Zubo pergalės nepraslydo pro tėvynainių akis
Tomas Stasevičius

"SMScredit.lt A lygos" čempionų vairininkas yra tarp trijų kandidatų, kuriuos paskelbė futbolo žurnalas „Pilka nožna“. Be M.Zubo, geriausiu Lenkijos treneriu gali tapti nacionalinės rinktinės strategas Adamas Nawalka bei Varšuvos „Legia“ klubui vadovaujantis Janas Urbanas.
 

„Esu patenkintas, kad gimtinėje įvertino mano darbą. Džiugu, kad žmonės, kurie renka geriausią Lenkijos trenerį, seka futbolo įvykius ne tik šalies viduje, bet ir užsienyje. Dirbant už Lenkijos ribų sunkiau atkreipti futbolo specialistų dėmesį“, - sakė „Žalgirio“ vairininkas.
 

M.Zubas mano, kad įvertinimo gimtinėje sulaukė dėl gerų „Žalgirio“ rezultatų praėjusį sezoną: „Esu ne vienintelis lenkų treneris, kuris treniruoja užsienio klubą. Tai, kad patekau tarp trijų geriausių – ne vien mano asmeninis, bet ir visos komandos nuopelnas. Praėjusį sezoną Lietuvoje laimėjome viską, sėkmingai pasirodėme Europoje".
 

M.Zubas nesiryžta prognozuoti, ar taps geriausiu Lenkijos treneriu, bet pripažįsta, kad vien buvimas kandidatų trejete jį labai džiugina. „Sunku pasakyti, ar tapsiu geriausiu. Rezultatai paaiškės po kelių dienų. Vis dėlto jau dabar jaučiuosi pagerbtas. Atkaklus ir sistemingas darbas atnešė vaisių“, - sakė "SMScredit.lt A lygos" čempionų strategas.
 

Geriausias 2013 metų Lenkijos treneris bus apdovanotas iškilmingame vakare vasario 8 dieną Varšuvoje.