14 turas / Bir 15 , Kaunas
14 turas / Bir 15 , Marijampolė
15 turas / Bir 22 , Klaipėda
15 turas / Bir 22 , Kaunas
15 turas / Bir 22 , Marijampolė
15 turas / Bir 23 , Vilnius
16 turas / Bir 29 16:00 , Panevėžys
16 turas / Bir 29 18:00 , Kaunas
16 turas / Bir 29 19:00 , Marijampolė
16 turas / Bir 29 20:00 , Vilnius
17 turas / Lie 03 20:00 , Marijampolė
17 turas / Lie 04 18:00 , Palanga
17 turas / Lie 05 19:00 , Vilnius
17 turas / Lie 06 17:00 , Kaunas

M.Čepas: rezultatas bus, reikia tik dirbti ir tikėti

M.Čepas: rezultatas bus, reikia tik dirbti ir tikėti

Šeštadienį 18 valandą "Banga" pratęs kovas A lygoje. Prieš antros sezono pusės pradžią kalbinome vyriausiąjį trenerį Mindaugą Čepą.

- Pirmoje sezono pusėje, Jums perėmus komandos vairą, "Banga" per 13 rungtynių surinko 19 taškų? Ar tai geras rezultatas?

- Visą laiką norisi, kad būtų dar geriau. Buvo ir gerų momentų, buvo ir prastesnių. Yra kur tobulėti. Stengsimės įvykdyti tas užduotis, kurias iškėlė klubo valdžia.

- Ar ilga pertrauka buvo naudinga "Bangai? Ar priešingai - išmušė iš vėžių?

- Nemanau. Dvi iš trijų savaičių buvo labai sunkios. Esu labai patenkintas komandos darbštumu, atsidavimu šių dviejų savaičių mikrocikle. Vyko treniruotės ir tų savaitinių mikrociklų pabaigoje vyko iš anksto suplanuotos rungtynės. Tos rungtynės vykdavo labai dideliam nuovargio fone ir matėsi, kad vaikinai ne bėgioja, o vaikšto. Ši savaitė jau buvo atstatomoji, jeigu galima taip pavadinti, jau kryptingai ruošėmės rungtynėms su Panevėžio "Ekranu".

- Per tą laiką įvyko nemažai pokyčių sudėtyje. Kaip tai atsilieps žaidimui?

- Nepakeičiamų nėra. Noriu padėkoti tiems vaikinams, kurie mus paliko, ir palinkėti jiems sėkmės. Gyvenimas nestovi vietoje, eina į priekį. Dabar pasipildėme jaunimu iš antros komandos. Žaidėjams suteikėme galimybę pasireikšti pirmoje komandoje. Norime padėti jiems kuo greičiau integruotis į suaugusiųjų futbolą. Mane žavi jų, kaip ir kiekvieno žaidėjo, atsidavimas treniruotėse, noras, ryžtas, degančios akys. Tai suteikia vilčių.

- Bet tai daugiau projekcija į ateitį?

- Taip. Tai žiūrėjimas į ateitį. Jaunimui bandome ugdyti patriotizmą, kad jiems būtų garbė atstovauti "Bangai". Klubas ne vien šia diena gyvena. Norime, kad kuo daugiau savų žaidėjų žaistų "Bangoje".

- Ar yra galimybė dar kilti iš šeštosios vietos?

- Galimybių visada yra. Tikrai nebūsim mušami berniukai - kiekvienam priešininkui kibsime į atlapus ir eisime kautis tik dėl pergalės. Patys matėte: su manim tik vienerios lygiosios - arba laimim, arba pralaimim. Dar kartą noriu pasidžiaugti vaikinais, kurie labai sunkiai dirbo. Jie verti didžiausios pagarbos. Aš visada jiems sakau, kad rezultatas bus, reikia tik dirbti ir tikėti.

- Artimiausiose rungtynėse su "Ekranu" laukia ir papildomas iššūkis - negalės žaisti iš panevėžiečių pasiskolinti žaidėjai?

- Tokia yra sutartis tarp klubų. Karts nuo karto pasiskambinam, pasiklausiam, gal kas pasikeitė, bet ką sutarėme, to reikia laikytis.

- Bus kažkam proga debiutuoti startinėje sudėtyje?

- Galbūt. Pamatysime šeštadienį. Nenoriu priešininkui palengvinti gyvenimo, tegu laužo galvas.