7 turas / Bir 28 , Kaunas
7 turas / Bir 28 , Vilnius
7 turas / Bir 28 , Panevėžys
8 turas / Lie 03 , Vilnius
8 turas / Lie 03 , Panevėžys
8 turas / Lie 04 , Marijampolė
9 turas / Lie 11 15:00 , Kaunas
9 turas / Lie 11 18:00 , Panevėžys
9 turas / Lie 12 17:00 , Vilnius
10 turas / Lie 18 13:00 , Kaunas
10 turas / Lie 19 17:00 , Panevėžys
10 turas / Lie 19 19:00 , Gargždai
11 turas / Lie 23 18:00 , Kaunas
11 turas / Lie 23 19:00 , Marijampolė

Marekas Zubas: pergalės kaina - lyderio pozicija

Marekas Zubas: pergalės kaina - lyderio pozicija
foto: Justas Petrulis

Trečiadienį 20:00 val. Panevėžyje susikaus dvi stipriausios praėjusio sezono Lietuvos futbolo ekipos – VMFD „Žalgiris“ ir Panevėžio „Ekranas“ „SMScredit.lt A lygos“ XV turo dvikova tarp čempionato favoritų šiemet bus jau trečioji. Žalgiriečiai Panevėžio futbolininkus nugalėjo LFF Supertaurės ir A lygos pirmenybių mače, vykusiame sostinėje.


„Atsižvelgiant į komandų užimamas vietas bei siekius, akivaizdu, kad tai bus sudėtingos rungtynės, vertos praktiškai 6 taškų. Laimėjusi ekipa lyderiaus Lietuvos čempionate. Žaisime išvykoje ant natūralios aikštės, prie kurios šeimininkai įpratę, tačiau mes tikrai būsime pasiruošę šiam susitikimui“, - teigė būtent Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione praėjusiais metais „Žalgirio“ trenerio poste debiutavęs Marekas Zubas.

„Laukia svarbus susitikimas, kadangi esame turnyrinės lentelės lyderiai ir galime atsiplėšti nuo panevėžiečių iki 4 taškų. Puikiai žinome, kad „Ekranas“ namie rungtyniauja solidžiai. Paskutinė dvikova su „Banga“ tai tik patvirtino. Matyti, kad priešininkų žaidimas gerėja ir šios rungtynės parodys, kokioje iš tiesų formoje yra „Žalgiris“ ir „Ekranas“, - sakė sostinės komandos saugas Artūras Žulpa.

„Kovosime su principiniu varžovu. Keletas pastarųjų rungtynių buvo labai sėkmingos mūsų komandai, tačiau man - sudėtingos, nes sunku išlaikyti koncentraciją, kuomet varžovai atakuoja vos keletą kartų per visą mačą. Šiuo atveju dvikova Panevėžyje bus visiškai kitokia.  Nors žaisime svečiuose, manau, kad komandų šanšai bus lygūs. „Ekrano“ ekipos puolėjai yra pajėgūs futbolininkai, mokantys improvizuoti aikštėje, dažnai keičiasi vietomis, todėl su jais rungtyniauti visada sunku“, - sakė „Žalgirio“ ekipos vartų sargas Armantas Vitkauskas.