31 turas / Lap 03 , Kaunas
31 turas / Lap 03 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Kaunas
32 turas / Lap 07 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Klaipėda
33 turas / Lap 11 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Kaunas

M. Čepas patenkintas kovinga dvikova su latviais

M. Čepas patenkintas kovinga dvikova su latviais
zalgiris.lt nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai penktadienį namie sužaidė kontrolines rungtynes su Latvijos klubu „Jelgava“. Kovingos rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

„Mane tenkina ši repeticija su latviais. Tai nebuvo tipinės draugiškos rungtynės, nes aikštėje netrūko kovos ir emocijų, pavojingų epizodų. Teko žaisti koviniu režimu. „Jelgava“ komandoje dabar permainų metas, pasikeitė treneriai, todėl ši repeticija jiems taip pat turėjo būti naudinga“, – alyga.lt sakė „Kauno Žalgirio“ treneris Mindaugas Čepas.

Šiame mače kauniečiai nuo varžovų atsiliko net 0:3, bet pademonstravo charakterį ir sugebėjo išplėšti lygiąsias. Du įvarčius po individualių pastangų pelnė Ernestas Mickevičius, kartą pasižymėjo „Kauno Žalgirio“ naujokas Arūnas Klimavičius, įmušęs galva po kampinio.

Kauno klubas penktadienį išbandė peržiūroje dalyvavusius saugą iš Kolumbijos bei gynėją iš Kroatijos. Su pastaruoju nutarta atsisveikinti, o dėl pietų amerikiečio treneriai dar neapsisprendė. Pasak M. Čepo, komandoje gali būti ir kitų naujokų.

„Mane tenkina, kad žaidėjai „ištraukė“ šias rungtynes, nors jos ir draugiškos. Jų metų gavome naudingos informacijos, kurią turėsime apmąstyti. Apskritai, šios pertraukos metu neblogai padirbėjome ir su nekantrumu laukiame A lygos ir LFF Taurės rungtynių maratono“, – teigė „Kauno Žalgirio“ strategas.

Kitas A lygos rungtynes „Kauno Žalgiris“ žais birželio 14 dieną namie su „Trakais“. Mačas turėjo vykti 15 dieną, bet buvo atkeltas dėl S. Dariaus ir S. Girėno stadiono užimtumo.

Todėl kauniečiams tikriausiai negalės padėti naujokas A. Klimavičius, mat žaidėjų registracijos langas atsidaro 15 dieną.

„Nieko tokio. Negalės Arūnas, galės Ignas Dedura, – šyptelėjo M. Čepas. – Jis mūsų ištikimas karys, visada pasiruošęs padėti.“