32 turas / Lap 22 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Kaunas
33 turas / Lap 27 , Marijampolė
33 turas / Lap 27 , Panevėžys
33 turas / Lap 27 , Klaipėda

M. Čepas: „Sezono vizitinė kortelė – jaunatviškas maksimalizmas“

M. Čepas: „Sezono vizitinė kortelė – jaunatviškas maksimalizmas“
fkriteriai.lt nuotr

Antradienį oficialiai naujuoju vyriausiuoju Vilniaus „Riterių“ treneriu paskirtas Mindaugas Čepas trečiadienį pristatytas komandai. Trenerį pristatęs klubo direktorius Virmantas Lemežis palinkėjo naujajam strategui augti kartu su komanda, o pats M. Čepas savo naujųjų auklėtinių paprašė iš savo žodyno išbraukti žodį „neįmanoma“.

„Kai esi užtikrintas savo pasirinkimu, tai įtampos kaip ir nėra. Smagu yra tai, kad atėjęs į klubą, pamačiau ambicingą prezidentą, pamačiau daug jaunų motyvuotų žmonių, kurie klubo labui dirba su degančiomis akimis, pamačiau ambicingą komandą, kuri nori kažko pasiekti. Aš tokią pačią aistrą jų akyse matydavau, kai tekdavo prieš juos žaisti.

Aišku, šioje komandoje nebėra Teremo Moffi, kuris buvo labai svarbi komandos dalis, tačiau noriu pabrėžti, kad komanda, kuri yra priklausoma nuo vieno žaidėjo, negali savęs vadinti komanda. Ieškosime Teremui alternatyvos ir ją surasime. Mūsų naujojo sezono vizitinė kortelė – jaunatviškas maksimalizmas“, –  sakė M. Čepas.

Pirmoje savo treniruotėje treneris išvydo ne tik praėjusiais metais žaidusius „Riterius“, tačiau ir į peržiūrą atvažiavusį 25-erių legionierių iš Nigerijos Musefiu Ashiru. Pastarasis savo ligšiolinę karjerą praleido Danijos, Čekijos ir Slovakijos klubuose.

Pirmąsias kontrolines rungtynes M. Čepo vadovaujama komanda „Sportimos“ manieže žais sausio 18 dieną 20.30 val. prieš „Liepaja“ klubą.