


Linksmame interviu – „Hegelmann Litauen“ legionierių duetas
LFF.lt 2021-05-02 10:14
Pristatome dar vieną smagios rubrikos „Legionieriai apie...“ epizodą, kuriame šį sykį pokalbiui susėdo Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ duetas Levanas Mačarašvilis ir Thompsonas Gavi.
Abiems futbolininkams tai nėra pirmas laikotarpis Lietuvoje – praeityje jie abu jau atstovavo dabar jau nebeegzistuojančiam Kauno „Stumbrui“.
„Dvejus metus žaidėme „Stumbre“, tai mano bičiulis iš tų laikų“, – plekšnodamas kolegai per petį sakė Th. Gavi.
„Man tai buvo gera patirtis ir smagus laikas. Žaidėme Europos lygos atrankoje, laimėjome LFF taurę, tad bendrai – tai buvo geras laikas“, – kiek labiau surimtėjęs pasakojo L. Mačarašvilis.
Abu žaidėjai taip pat įsitraukė į diskusiją apie miestus, kuriame teko žaisti. Čia kartvelas nevengė juokais patraukti savo kolegą per dantį.
„Jūs tik pažiūrėkite į jį. Nigerijoje nėra mažų miestų? Kodėl tu visada nori reklamuoti Nigeriją?“, – su plačia šypsena klausė L. Mačarašvilis.
Vaizdo įraše galėsite išvysti ir dar daugiau abiejų futbolininkų minčių, išgirsti jų lietuvių kalbos žinias bei tai, kokį įspūdį jie spėjo susidaryti apie mūsų šalį praleidę čia jau ne vienerius metus.
Turnyro lentelė
Vieta | Komanda | Sužaista | Įv. san. | Taškai |
---|---|---|---|---|
1. |
![]() |
26 | +33 | 57 |
2. |
![]() |
27 | +9 | 50 |
3. |
![]() |
27 | +12 | 46 |
4. |
![]() |
27 | +8 | 43 |
5. |
![]() |
28 | +6 | 43 |
6. |
![]() |
28 | -4 | 38 |
7. |
![]() |
28 | +3 | 38 |
8. |
![]() |
28 | -4 | 32 |
9. |
![]() |
27 | -29 | 17 |
10. |
![]() |
28 | -34 | 16 |
Lygos lyderiai
Rezultatyviausi-
Kader Njoya Abdel Hegelmann12
-
Eligijus Jankauskas Šiauliai12
-
Milan Džokič Šiauliai11
-
Amine Benchaib K. Žalgiris10
-
Oleksandr Kurcev Džiugas9
-
Leo Ribeiro Hegelmann12
-
Daniel Romanovskij Šiauliai12
-
Gratas Sirgėdas K. Žalgiris8
-
Leif Estevez Riteriai6
-
Nauris Petkevičius Sūduva6