LFF taurės rungtynėse "Klaipėdos granitas" sieks revanšo prieš "Bangą"

Šiandien 19 val. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje vyks itin svarbus mačas dviem Klaipėdos krašto ekipoms - "Klaipėdos granitui" ir Gargždų "Bangai". Šios rungtynės lems, kuri komanda prasibraus į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro finalą.

Priminsime, kad pirmasis šių futbolininkų LFF taurės turnyro pusfinalio susitikimas, vykęs balandžio 9 dieną Gargžduose, baigėsi "Bangos" pergale rezultatu 2:0 (2:0).

Tąkart įvarčius į uostamiesčio ekipos vartus įmušė Davydas Arlauskis (26 min.) ir Sergejus Ševčiukas (40 min.).

Antrame kėlinyje kelis kartus galėjo rezultatą sušvelninti "Klaipėdos granito" žaidžiantysis vyriausiasis treneris Robertas Poškus. Netrūko pavojingų atakų ir iš gargždiškių pusės.

Taigi, prieš atsakomąsias rungtynes, vyksiančias balandžio 30 dieną Klaipėdoje, "Banga" įgijo dviejų įvarčių pranašumą.

Kausis iš paskutiniųjų

Žinia, taurės laimėtojas šiemet atstovaus Lietuvai UEFA Europos lygos turnyre. Tad rungtynių svarba nuo to tik dar labiau išauga.

"Pusfinalis susideda iš dviejų susitikimų. Todėl manau, kad pralaimėjome tik pirmąjį kėlinį. Sieksime atsigriebti per antrąjį kėlinį savo aikštėje. Pasiduoti tikrai nežadame", - pabrėžė "Klaipėdos granito" treneris Tomas Ražanauskas.

Jam antrino ir "Klaipėdos granito" vyr. treneris Robertas Poškus.

"Iš visų jėgų kausimės iki rungtynių pabaigą skelbiančio teisėjo švilpuko. Tam esame pasiryžę. Tikimės įdomios ir rimtos kovos. Su visais įmanoma kautis, įmanoma panaikinti ir dviejų įvarčių skirtumą, tiesiog reikia susikoncentruoti kovai ir daryti viską, kas tik priklauso nuo mūsų pačių", - pabrėžė R. Poškus.

Jis ragino visus Klaipėdos ekipos sirgalius ateiti į stadioną ir palaikyti savo miesto komandą.

"Jūsų visų palaikymas - labai svarbus. Tik būdami visi vieningi it vienas kumštis galime įveikti pačias sunkiausias užduotis", - kalbėjo R. Poškus, kuris ir pats pasiryžęs išbėgti į aikštę padėti savo komandai.

Kartą jau nuginklavo

"Bangos" treneris Maksimas Tiščenka pripažįsta, kad įgytos dviejų įvarčių persvaros gali ir nepakakti.
"Reikės rezultatyvių atakų ir Klaipėdoje", - pabrėžė jis.

"Klaipėdos granito" futbolininkai šį sezoną jau įrodė, kad gali įveikti "Bangą" - praėjusvos 3 dienoms po LFF pirmųjų pusfinalio rungtynių, balandžio 12 dieną, klaipėdiečiai jau Lietuvos futbolo A lygos dvikovoje rezultatu 1:0 (0:0) palaužė gargždiškius.

Tąkart 90 susitikimo minutę juos nubaudė klaipėdietis Artūras Kurbangalijevas.

Iki dvikovos su "Klaipėdos granitu", "Banga" šiemet per septynerias rungtynes nebuvo pralaimėjusi ir į savo vartus nepraleidusi nė vieno įvarčio.

Tad "Klaipėdos granitas" tapo pirmąja komanda, kuriai pavyko sustabdyti "Bangos" šėlsmą.