9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius

LFF taurės pusfinalyje - dvi „SMScredit.lt A lygos" komandos

Trečiadienį paaiškėjo paskutiniai du LFF taurės pusfinalio dalyviai. Prie Kauno „Spyrio" ir Klaipėdos „Atlanto" po permainingų ir dramatiškų rungtynių prisijungė Kazlų Rūdos „Šilas" ir Vilniaus MFD „Žalgiris"

Pusfinalyje - du I lygos klubai

LFF I lygos išaugusį meistriškumą pademonstravo dviejų šių pirmenybių klubų - „Spyrio" ir „Šilo" patekimas į prestižinį taurės turnyro pusfinalį.

Kauniečių šansai įveikti ketvirtfinalio barjerą buvo bene labiausiai prognozuotini, nes burtai lėmė akistatą su silpniausiu pagal rangą varžovu - Vilniaus „Prelegentais".

VRFS III lygos atstovai garbingai pasipriešino „Spyriui" pirmoje dvikovoje, nusileisdami rezultatu 0:2. Tačiau atsakomosios rungtynės Kaune vyko pagal šeimininkų scenarijų - I lygoje ketvirtoje vietoje finišavęs „Spyris" sutriuškino „Prelegentus" net 5:0, о dublį atliko Audrius Kšanavičius.

Kazlų Rūdos komanda turnyre pateikė jau antrąją sensaciją ir eliminavo dar vieną „SMScredit.lt A lygos" klubą. III etape „Šilas" sirgaliams padovanojo sensacingą pergalę 3:2 prieš „Trakus", o į ketvirtfinalį pateko įveikęs „Mostiškes" rezultatu 4:0.

„Šilo" galimybę patekti į pusfinalį sukomplikavo patirta nesėkmė 0:2 pirmoje ketvirtfinalio akistatoje su „Dainava". Atsakomosios rungtynės Kaune prasidėjo Antonio Sepe įvarčiu į savo vartus, o pasibaigus pirmajam kėliniui Gytis Urba efektingu akrobatišku smūgiu padvigubino „Šilo" persvarą.

Pagrindiniam laikui pasibaigus 2:0, buvo sužaistas pratęsimas. Andrius Veikutis tapo rungtynių herojumi - jo įvartis 102-ąją minute leido Kazlų Rūdos klubui iškovoti istorinę pergalę.

„Atlantas" ir „Žalgiris" nusitaikę į trofėjų

Paradoksalu, tačiau mažiausiai intrigos buvo Klaipėdos derbyje. „Atlantas" jau pirmajame susitikime prieš „Klaipėdos granitą" pelnė keturis įvarčius be atsako ir praktiškai užsitikrino kelialapį į pusfinalį.

Antrajame uostamiesčio klubų susitikime „Atlantas" vėl įrodė savo pranašumą, tik mažesniu skirtumu - 3:0. Įvarčius nugalėtojams pelnė Rolandas Baravykas, Skirmantas Rakauskas, įvartį į savus vartus Donatas Nakrošius.

Marijampolės „Sūduvos" ir Vilniaus MFD „Žalgirio" dvikova sulaukė didžiausio žiūrovų susidomėjimo. Titulą ginantys vilniečiai pirmąsias rungtynes namuose laimėjo trapia persvara 1:0.

Pirmasis kėlinys Marijampolėje pasibaigė šeimininkų naudai, pasižymėjus Mindaugui Grigaravičiui ir Tomui Radzinevičiui. Lietuvos čempionai tinkamai sureagavo į pavojaus signalą ir antrajame kėlinyje pademonstravo charakterį. Deficitą „Žalgiriui" pavyko sumažinti po Deivido Šembero smūgio nuo 11 metrų atžymos, o rungtynių pabaigoje Jakubas Wilkas ir Linas Pilibaitis persvėrė rezultatą 3:2.

LFF taurės pusfinalio rungtynės bus žaidžiamos kitų metų pavasarį. Pusfinalio poros paaiškės ištraukus burtus.