LFF taurė suvedė "Žalgirį" su "Ekranu" ir dvi turnyro sensacijas
LFF inf. 2014-09-25 16:14Rugsėjo 25 dieną ištraukti LFF taurės aštuntfinalio burtai. Prie trečią etapą įveikusių komandų prisijungė likę aštuoni „SMScredit.lt A lygos" klubai, tad žiūrovų rugsėjo 30 - spalio 1 dieną laukia itin intriguojančios rungtynės.
Net penki iš aštuonių susitikimų įvyks Vilniuje. LFF rinktinių skyriaus vadovo Roberto Tautkaus ranka lėmė, kad titulą ginantis VMFD „Žalgiris" sužais su Panevėžio „Ekranu". Didelio dėmesio turėtų sulaukti I lygos lyderio - Vilniaus MRU dvikova su Marijampolės „Sūduva".
VRFS III lygos lyderiai „TAIP" mes iššūkį Klaipėdos „Atlantui", o kita III lygos komanda „Prelegentai" - Gargždų „Bangai". Aštuntfinalyje tarpusavyje susitiks dvi didžiausias staigmenas trečiajame pateikusios komandos - SFL žaidžiančios Vilniaus rajono „Mostiškės" ir Kazlų Rūdos „Šilas".
Sunkiausiai prognozuojama pora - "SMSCredi.lt A lygos" dvikova tarp „Klaipėdos granito" ir Pakruojo „Kruojos". „Šiauliai" ir Alytaus „Dainava" privalės pateisinti favoritų statusą dvikovose su Kauno klubais - „Spyriu" ir „Hegelmann Litauen".
Aštuntfinalio nugalėtojai paaiškės per vienerias rungtynes kitos savaitės viduryje.
2014/15 m. LFF taurės IV etapo poros:
Namai - išvyka
31. Kauno "Spyris" (I lyga) - FK "Šiauliai" (A lyga)
32. Vilniaus "Prelegentai" (III, VRFS) - Gargždų "Banga" (A lyga)
33. Vilniaus MRU (I lyga) - Marijampolės "Sūduva" (A lyga)
34. Vilniaus MFD "Žalgiris" (A lyga) - Panevėžio „Ekranas" (A lyga)
35. Vilniaus raj. "Mostiškės"(SFL, B2) - Kazlų Rūdos "Šilas" (I lyga)
36. "Klaipėdos granitas"(A lyga) - Pakruojo "Kruoja" (A lyga)
37. Vilniaus "TAIP" (III lyga, VRFS) - Klaipėdos "Atlantas" (A lyga)
38. Kauno „Hegelmann Litauen" (III, KAFF) - Alytaus „Dainava" (A lyga)
Turnyro lentelė
Vieta | Komanda | Sužaista | Įv. san. | Taškai |
---|---|---|---|---|
1. | Žalgiris | 10 | +15 | 25 |
2. | Hegelmann | 10 | +5 | 18 |
3. | Džiugas | 9 | 0 | 15 |
4. | Banga | 10 | 0 | 14 |
5. | K. Žalgiris | 10 | -1 | 13 |
6. | Dainava | 10 | -3 | 12 |
7. | Sūduva | 10 | 0 | 12 |
8. | Šiauliai | 10 | -4 | 10 |
9. | Panevėžys | 9 | -4 | 7 |
10. | TransInvest | 10 | -8 | 7 |
Lygos lyderiai
Rezultatyviausi-
Armandas Kučys K. Žalgiris5
-
Nikola Petkovič Žalgiris4
-
Adama Fofana Žalgiris4
-
Davis Ikaunieks Šiauliai4
-
Patrick Popescu Hegelmann4
-
Paulius Golubickas Žalgiris5
-
Giedrius Matulevičius Žalgiris4
-
Denis Bošnjak Hegelmann3
-
Joel Bopesu Žalgiris3
-
Gratas Sirgėdas K. Žalgiris3