Leonardo Iparraguirre: „Pavojinga tikėtis lengvos pergalės“

Panevėžio „Ekranas“ šeštadienį sugrįžta į „Aukštaitijos“ stadioną ir A lygos XI ture susitiks su pirmenybių autsaidere Alytaus „Dainava“. Varžovai čempionate neiškovojo nei taško ir patyrė 10 pralaimėjimų.

Pirmame rate ekraniečiai Kaune vykusiame mače Alytaus „Dainavą“ įveikė 3:0. Tiesa, pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių ir pirmoje mačo pusėje Alytaus ekipos žaidėjai grubių klaidų nedarė.

Antrame kėlinyje įvarčius „Ekranui“ pelnė Tomas Dapkus, Lukas Kochanauskas ir Tomas Salamanavičius.

Mintimis apie būsimą šeštadienio dvikovą pasidalino „Ekrano“ fizinio rengimo treneris Leonardo da Silva Iparraguirre.

„Niekada negalima tikėtis lengvos pergalės. Taip galvoti būtų labai pavojinga. Negalima prieš varžybas tikėtis lengvo pasivaikščiojimo ir nevertinti varžovų. Be to, mums lengvų rungtynių nebūna. Pirmame rate turėjome aibę problemų, barstėme taškus.

Prisimenant pirmas rungtynes su „Dainava“, pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių ir mums nesisekė kurti gerų momentų prie varžovų vartų. Taigi, mes ruošiamės rimtai šiam mačui ir turime rungtynes pradėti atsakingai bei susikaupę. Jei mes taip žaisime nuo pirmų sekundžių, galime tikėtis gero rezultato. Antraip galime būti skaudžiai nubausti ir patys sau prisidaryti aibę problemų“, - kalbėjo Leo.

„Ekrano“ laukia pirmos rungtynės šiame „Aukštaitijos“ stadione. Čia mane užlieja aibė malonių prisiminimų iš pirmųjų mano metų „Ekrane“, kai pirmą kartą tapau šalies čempionu. Smagu čia sugrįžti. Šią savaitę futbolininkai treniravosi ant žolės, „Ekrano“ treniruočių aikštėje. Sieksime šeštadienį pademonstruoti gerą futbolą“, - teigė fizinio rengimo treneris.