18 turas / Rug 04 , Klaipėda
19 turas / Rug 10 , Vilnius
19 turas / Rug 11 , Palanga
19 turas / Rug 11 , Vilnius
24 turas / Rug 12 , Panevėžys
20 turas / Rug 17 , Kaunas
20 turas / Rug 18 17:00 , Klaipėda
21 turas / Rug 23 18:00 , Panevėžys
21 turas / Rug 23 20:00 , Vilnius
21 turas / Rug 25 18:00 , Palanga
22 turas / Rug 31 15:00 , Palanga
22 turas / Rug 31 17:00 , Kaunas
22 turas / Rug 31 19:00 , Vilnius
23 turas / Rug 13 19:00 , Klaipėda

Lemiamų „Žalgirio“ kovų varžovas - „Kruoja“

Lemiamų „Žalgirio“ kovų varžovas - „Kruoja“
foto: Arvistas Keras

Jau šį trečiadienį startuos Pakruojo „Kruojos“ ir žalgiriečių kovų maratonas. Vilniečiai su varžovais likusį sezoną susitiks net keturis kartus iš ateinančių šešių mačų. Du kartus ekipos žais „SMScredit.lt A lygos“ rungtynes, dukart – kovos dėl Lietuvos futbolo federacijos „Druskininkų Hermio“ taurės.

Pirmosios trys rungtynės įvyks per šešias dienas. Jas laimėję žalgiriečiai ne tik turėtų pranašumą atsakomosiose taurės varžybose, kurios vyks lapkričio 6 dieną išvykoje, tačiau ir užsitikrintų čempionato nugalėtojų titulą – iki triumfo žaliai baltiems reikia vos 4 taškų. Prieš pirmąjį ekipų susidūrimą – ketvirtfinalio mačą namuose – žalgiriečiai buvo optimistai, tačiau pripažįsta, kad ateinančių susitikimų ciklas – varginantis.

„Geri „Kruojos“ rezultatai su kitomis komandomis viską parodo. Ekipa galinga, gerai žaidžia. Ričardas Beniušis pas juos pavojingas, dar kiti žaidėjai. Bet mes susitvarkysim – iki šiol su jais žaisdami dar nesame praleidę įvarčio“, - sako VMFD „Žalgiris“ ekipos kapitonas Algis Jankauskas. Jam norėjosi, kad burtai būtų palankesni (ištrauktas teoriškai stipriausias varžovas). Tačiau A. Jankauskas žino, kad norint laimėti taurę, reikia įveikti visus.

„Mums nesvarbu prieš ką mes bežaistume, komanda eina kautis tik dėl vieno – pergalės“, - sako gynėjas.

Niekas neabejoja, kad rungtynės bus sunkios fiziškai. Tačiau, anot vyriausiojo trenerio Mareko Zubo, stipraus psichologinio pasiruošimo reikia ne ką mažiau. Pasak jo, keturis kartus kautis prieš tą pačią ekipą yra labai sudėtinga.

„Mūsų taikinys – kaip įmanoma greičiau užsitikrinti čempionų titulą. Tačiau iš kitos pusės, taurės varžybos yra ir savotiška investicija į ateitį, todėl mes taip pat sieksime apginti ir dukart iš eilės iškovotą titulą. Sezonas buvo ilgas ir esame pavargę. Kai tenka susitikti su ta pačia komanda 3 kartus per 2 savaites – žaisti tikrai negali būti lengva. Bet, galiu užtikrinti, mes dar tikrai turime pakankamai jėgų, koncentracijos, ambicijų nugalėti „Kruoją“ tiek čempionate, tiek taurės varžybose“, - tvirtina M. Zubas.