+
1 turas / Kov 05 18:00 , Marijampolė
1 turas / Kov 06 13:00 , Telšiai
1 turas / Kov 06 15:00 , Marijampolė
1 turas / Kov 07 15:00 , Marijampolė
2 turas / Kov 12 18:00 , Vilnius
2 turas / Kov 13 13:00 , Kaunas
2 turas / Kov 13 15:00 , Vilnius
2 turas / Kov 14 13:00 , Kaunas

"Ledinio iššūkio" akcijoje sudalyvavo "Atlantas" ir "Klaipėdos granitas"

"Ledinio iššūkio" akcijoje sudalyvavo "Atlantas" ir "Klaipėdos granitas"
foto: atlantas.lt

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai, nutarę atsakyti į Marijampolės „Sūduvos“ klubo mesta iššūkį apsipilti lediniu (šaltu) vandeniu, vėsią rugpjūčio dieną nuvyko prie Baltijos jūros. Akcijoje dalyvavo ne tik futbolininkai, tačiau ir klubo personalo nariai bei treneriai.

Nėrę į šaltas jūros bangas „Atlanto“ žaidėjai metė iššūkį kitai savo miesto komandai – „Klaipėdos granitui“ bei jų treneriams Robertui Poškui, Tomui Ražanauskui ir Eduardui Kurskiui, taip pat buvusiems varžovams Europos lygos turnyre – Liuksemburgo „Differdang 03“ ir Kazachstano „Šachtior“ klubų futbolininkams.

Klaipėdos miesto futbolo komanda "Klaipėdos granitas" priėmė kolegų iš "Atlanto" mestą „Ledinio vandens kibiro“ („Ice Bucket Challenge“) iššūkį. Granitiečiai su treneriais Robertu Poškumi ir Tomu Ražanausku priešaky atliko užduotį originaliai: apsipylė ne tik kibirais ledinio vandens, bet ir specialiai šiam iššūkiui į Klaipėdos centrinį stadioną buvo atgabentas ekskavatorius, kuris ledinio vandens srove iš kaušo išmaudė visą "Klaipėdos granito" ekipą.

Tuo pačiu komandos treneris R. Poškus iššūkį perdavė kaimyninio miesto - Gargždų "Bangos" ekipai ir jos treneriui Maksimui Tiščenkai. Būtent artimiausios Lietuvos futbolo A lygos rungtynės rugpjūčio 29 dieną (penktadienį) 18 val. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje vyks tarp "Klaipėdos granito" ir Gargždų "Bangos".

"Atlanto" mestą „Ledinio vandens kibiro“ („Ice Bucket Challenge“) iššūkį priėmėme ne  dėl pramogos, o norėdami atkreipti dėmesį į socialines akcijas. Mes į ALS (Šoninės amiotrofinės sklerozės liga) sąskaitą pervesime 10 procentų nuo surinktų už bilietus rungtynių su "Banga" lėšų. Be to, žaidėjai ir klubas paaukos 500 litų Šv. Pranciškaus onkologijos centrui. Pinigus perduosime broliui Benediktui Jurčiui", - pabrėžė "Klaipėdos granito" klubo vadovai.

Taip pat "Klaipėdos granito" žaidėjai pasiryžę dar vienai socialinei akcijai - artimiausiu metu apsilankys Nacionaliniame kraujo centre ir taps kraujo donorais.

"Tai padarysime, kai tik bus galimybė. Kai bus pertrauka tarp varžybų. Tą planuojame atlikti kitą savaitę", - sakė žaidėjai.

"Klaipėdos granito" administracija ragina ir kitus sportininkus, žinomus žmones ar šiaip eilinius žmones į "Ledinio vandens kibiro" akciją žvelgti ne kaip į pramogą, o kaip į socialinę ar labdaros akciją.

"Aukokite vaikų namų auklėtiniams, sergantiems žmonėms ar šiaip įvairiems fondams. Darykime gerus darbus. Juk tai gali pakeisti žmonių likimus, o pasaulis tapti šviesesniu", - ragino "Klaipėdos granito" komanda.