27 turas / Rug 11 , Šiauliai
30 turas / Rug 16 , Kaunas
30 turas / Rug 17 , Telšiai
30 turas / Rug 17 , Šiauliai
30 turas / Rug 18 , Marijampolė
30 turas / Rug 18 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 15:00 , Jonava
Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 17:55 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 08 13:00 , Telšiai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 15:00 , Jonava
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 17:55 , Vilnius

L. Kochanauskas: „Nesijaučiu gerai. Gerai jaučiuosi tik žaisdamas“

L. Kochanauskas: „Nesijaučiu gerai. Gerai jaučiuosi tik žaisdamas“
foto: fkt.lt
Kraupią traumą patyręs ir sėkmingai sveikstantis „Trakų“ puolėjas Lukas Kochanauskas nekantrauja grįžti į aikštę. Per pastarąsias dvi savaites jis dukart stadione stebėjo komandos draugų žaidimą, kurie padovanojo dvi pergales.
 
„Sėdėti tribūnose ir keista, ir sunku. Visas verdu, nervinuosi, noriu padėti komandai, deja, negaliu. Visgi stengiuosi komandai padėti iš visų jėgų“, – po pergalės prieš „Utenį“ kalbėjo šį sezoną dešimt įvarčių įmušęs puolėjas.
 
Lukai, kas tavo nuomone labiausiai pasikeitė komandos žaidime nuo to laiko, kai nebegali jai padėti?
 
Nepasakyčiau, kad labai čia kažkas pasikeitė. Tiesiog matosi, kad pastaruoju metu komanda išsunkta. Kai žaidi kas tris dienas, paprasčiausiai nespėji atsistatyti. Manau, tai yra pagrindinė priežastis, trukdanti žaisti tą galingą žaidimą, kokį žaidėme pries Europą. Bet tai tik mano nuomonė.
 
Praktiškai po kiekvienerių „Trakų“ rungtynių, specialistai pastebi, kad komandai trūko Luko Kochanausko. Kaip tau atrodo, labai jo trūksta komandai?
 
Aišku man malonu tai girdėti, tačiau mūsų komanda turi daug aukšto meistriškumo žaidėjų, kurie jau apsiprato aikštėje be manęs. Žaidžiant nauja taktika, visada turi praeiti kažkiek laiko, kad priprastum prie jos.
 
Debiutinėse rungtynėse turėjai galimybę įvertinti Nerijaus Valskio galimybes. Koks pirmas įspūdis?
 
Visi besidomintys futbolu, puikiai žino Nerijų, jo lygį, galimybes. Jis puikus žaidėjas, tad tai puikus pastiprinimas mūsų komandai. Pirmose rungtynėse jis turėjo puikų šansą pasižymėti, kuriuo nepasinaudojo tik dėl praktikos stygiaus. Jaučiu, kad kitose rungtynėse jis atidarys savo įvarčių sąskaitą ir labai greitai pritaps prie komandos.
 
O kaip tu pats jautiesi? Kaip koja?
 
Negaliu sakyti, kad jaučiuosi labai gerai, nes taip jaučiuosi tik žaisdamas futbolą.
 
Gal yra preliminarūs grafikai, kada sugrįši?
 
Rugsėjo 9 dieną lankysiuosi pas gydytojus, kurie mane operavo. Tada jau turėčiau pradėti reabilitaciją, kurią aptarsime su krepšinio rinktinės gydytoju Vyteniu Trumpicku. Reikia nutarti, kur man geriau tą reabilitaciją atlikti ir panašiai.
 
O kada grįšiu į aikštę.. dar apie tai per anksti kalbėti – tai priklausys nuo kaulo gijimo.
 
Yra dalykas, kurio dabar labai lauki?
 
Vienas dalykas yra. Be proto laukiu to momento, kai vėl žengsiu į aikštę ir jausiu malonumą būdamas joje. Tribūnose, galiu pasakyti, kad man būna labai sunku. Tu matai, kaip komandos draaugai atiduoda jėgas, tačiau pats niekuo negali padėti.