9 turas / Bal 20 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas

„Kruojos” ir „Ural” rungtynėse – rezultatyvios lygiosios

Pakruojo „Kruojos“ futbolininkai tęsia pasiruošimą artėjančiam sezonui ir Kipre šeštadienį sužaidė jau trečias kontrolines rungtynes su Rusijos „Premier“ lygos klubu. Šį kartą šalies vicečempionų varžovais buvo „Ural“ futbolininkai, o dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Pakruojiečiai rungtynes pradėjo ypatingai aktyviai, taip nustebindami savo varžovus nepasiruošusius ir dar pirmajame kėlinyje įgydami pranašumą 2:0. Abu kartus kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Ričardas Beniušis, kartą pasižymėdamas ypatingai efektyviai – Didysis Benas kamuolį per vartininką gražiai perkėlė iš krašto.

Deja, nors sakoma, kad gera pradžia yra pusė darbo, realybė Kipre pasirodė kitokia – dar iki kėlinio pabaigos dublį atliko Aleksandras Sapeta ir atstatė pusiausvyrą (2:2). Antrasis įvartis buvo pelnytas nuo 11 metrų žymos, kai varžovą neleistinai sustabdė vartininkas Martynas Matuzas.

Po pertraukos ir vėl buvo atlikta nemažai keitimų, o varžovai pratęsė rezultatyvią seriją, kuomet pasižymėjo Nikita Durandinas (2:3). Nors antroje dvikovos pusėje „Ural“ turėjo nemažą pranašumą, susitikimo pabaigoje rezultatas tapo lygus 3:3. Šį kartą varžovai įsimušė patys sau, kuomet kurioziškai nesusikalbėjo gynėjas ir vartininkas.

„Kruoja“ 3:3 (2:2) „Ural”

„Kruoja” rungtynes pradėjo tokios sudėties: M.Matuzas, A.Skroblas, D.Strockis, V.Pocevičius, D.Petrauskas, A.Bagočius, D.Galkevičius, R.Beniušisir peržiūroje dalyvaujantys legionieriai.

„Kruojos” sudėtis antrajame kėlinyje: T.Birškys, T.Salamanavičius, R.Pilotas, D.Jankauskas ir peržiūroje dalyvaujantys legionieriai.