"Kruojos" debiutui UEFA Europos lygoje jėgų pakako kėliniui

Pakruojo „Kruoja“ ketvirtadienį debiutavo prestižiniame UEFA Europos lygos turnyre. Pirmojo atrankos etapo pirmame susitikime Pakruojo ekipa pademonstravo charakterį ir atidavė visas jėgas, tačiau to nepakako ir Minsko „Dinamo“ šventė pergalę rezultatu 3:0 (0:0).

Kaip ir buvo galima tikėtis, „Kruoja“ dvikovą pradėjo atsargiai, kur kas didesnį dėmesį skirdama gynybai ir laukdama savo šansų greitose kontratakose. Ekipoje nuo pirmųjų minučių debiutavo Žantemiras Soblirovas, kuriam teko atraminio saugo vaidmuo. Savo ruožtu saugų linijoje krašte žaidė Valdas Pocevičius.

Iki pertraukos vyko atkakli, bekompromisė kova. „Dinamo“ laikė kamuolį, stengėsi žaisti keliais lietimais, tačiau priekyje stebuklų nerodė. Reikėtų išskirti nebent keletą skersų perdavimų į baudos aikštelę. „Kruoja“ kantriai laukė savo galimybių ir demonstravo maksimalią koncentraciją ir discipliną gynyboje.

Priekyje už aukštų kamuolių puikiai kabinosi Ričardas Beniušis, tačiau priekyje jam trūko pagalbos. Tai galima suprasti, kadangi atsargiai žaidusi komanda nebuvo linkusi pernelyg rizikuoti gausiomis pajėgomis pereidama į ataką. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi – 0:0.

Po pertraukos Minsko „Dinamo“ padidino apsukas, ėmė žaisti greičiau ir „Kruoja“ ne visada spėdavo paskui tituluotus varžovus. Pirmasis įvartis krito 63-ąją minutę, kai krašte du varžovus įveikęs Dmitrijus Sičiovas atidavė idealų perdavimą Figueredo, o daugiau nei 70 rungtynių „Liverpool“ ekipoje sužaidęs futbolininkas savo šanso nepraleido (1:0).

Praleidus įvartį „Kruoja“ pabandė aktyviau atakuoti, tačiau nudegė dar kartą. 72-ąją minutę įvartį pelnė Sergėjus Policevičius (2:0).

Patekę į nepavydėtiną situaciją šeimininkai ir toliau kovojo dėl kiekvieno kamuolio, demonstravo begalinį norą ir atsidavimą, tačiau to nepakako. 84-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Glebas Rassadkinas padėjo galutinį tašką – 3:0.

Nepaisant sunkaus antrojo kėlinio, dvikovai pasibaigus gausiai į Šiaulių stadioną susirinkę futbolo gerbėjai dėkojo komandai už pademonstruotą žaidimą.

„Kruoja“: M.Eltermanis, D.Lunskis, D.Strockis, G.Slavickas, G.Paulauskas, Ž.Soblirov, N.Mačiulis, A.Tiškevič, R.Beniušis, M.Atmanavičius, V.Pocevičius.