"Kruoja" su svečiais iš Latvijos išsiskyrė taikiai

Pakruojo „Kruoja“ ketvirtadienį sužaidė draugiškas rungtynes su kaimyninės šalies lietuviškuoju Rygos „Daugava“ klubu. Po atkaklios kovos nugalėtojas nepaaiškėjo – 1:1. Mūsų komandai įvartį pelnė Robertas Vėževičius.

Apylygėje akistatoje pirmieji į priekį išsiveržė latviai, kurie mūsų vartininką Tadą Simaitį nuginklavo antroje pirmojo kėlinio pusėje (0:1). Su tuo nenorėję taikstytis pakruojiečiai rezultatą išlygino prasidėjus antrajam kėliniui, kuomet individualiu reidu gražų įvartį įmušė Robertas Vėževičius (1:1).

Nors abi komandos galėjo pasižymėti ir daugiau kartų, šį kartą kontrolinės rungtynės taip ir baigėsi. „Kruoja“ žaidė be į Lietuvos rinktinę išvykusio Ričardo Beniušio ir Tomo Birškio, kuris gina Lietuvos U-21 komandos garbę.

„Kruojos“ startinė sudėtis: T.Simaitis, V.Pocevičius, R.Abu Bakras, M.Adamenka, E.Pilypas, D.Jankauskas, N.Mačiulis, Mahranas, A.Bagočius, T.Bobbas, T.Eliošius.