1 turas / Kov 06 , Vilnius
1 turas / Kov 07 , Marijampolė
1 turas / Kov 08 , Vilnius
2 turas / Geg 30 15:00 , Vilnius
2 turas / Geg 30 17:00 , Gargždai
2 turas / Bir 01 18:00 , Marijampolė
3 turas / Bir 06 13:00 , Kaunas
3 turas / Bir 06 17:00 , Panevėžys
3 turas / Bir 07 17:00 , Vilnius
4 turas / Bir 13 13:00 , Kaunas
4 turas / Bir 13 17:00 , Gargždai

„Kruoja“ paskutinę rungtynių minutę palaužė „Ekraną“ (komentarai)

„Kruoja“ paskutinę rungtynių minutę palaužė „Ekraną“ (komentarai)
foto: Tomas Stasevičius/tst-foto.lt

Pakruojo „Kruojos“ ekipa pergalingai pradėjo „SMSCredit.lt“ A lygos futbolo čempionatą. Penktą vietą praėjusiame sezone užėmusi „Kruoja“ išvykoje paskutinėmis minutėmis 2:1 (1:0) palaužė bronzos medalių laimėtojus Panevėžio „Ekrano“ futbolininkus.

Pirmosios rungtynių minutės buvo skirtos žvalgybai ir tik 16-ą mačo minutę „Kruojos“ žaidėjo Radanfaho Abu Bakro smūgis sudrebina skersinį.

Antroje pirmojo kėlinio dalyje iniciatyvą perima svečiai. 23-ią minutę Roberto Vėževičiaus perdavimo nepasiekia Ričardas Beniušis, tačiau jau po trijų minučių Alfredas Skroblas suranda Tomą Birškį, kuris pasiunčia kamuolį į tuščius vartus.

40-ąją minutę klysta „Ekrano“ vartininkas Kornelijus Timofejevas, tačiau „Kruojos“ ekipa šios progos neišnaudoja. Paskutinėmis pirmo kėlinio minutėmis laimę pabando „Ekrano“ žaidėjas Elivelto Ribeiro Dantas, tačiau smūgiuotą kamuolį blokuoja „Kruojos“ gynėjai.

Antrą kėlinį aktyviai pradėjo „Ekranas“, kurie kelia tris kampinius iš eilės. 54-ą minutę aštrų perdavimą atlieka „Ekrano“ žaidėjas Sigitas Urbys, tačiau kamuolio jo komandos draugai nepasiekia.

75-ą minutę tolimą smūgi atlieka „Ekrano“ žaidėjas Tomas Salamanavičius, o 81-ąją perdavimo iš krašto sulaukia Tomas Birškys, tačiau jo smūgis galva netikslus.

87-ąją minutę Lukas Kochanauskas sulaukia Edgaro Baranausko perdavimo iš krašto ir išlygina rezultatą.

Paskutinėmis minutėmis „Ekranas“ užgula varžovų vartus ir už tai būna skaudžiai nubausti. „Kruojos“ žaidėjas Valdas Pocevičius iš kairio krašto atlieka perdavimą į baudos aikštelę ir Ričardas Beniušis galva muša pergalingą įvartį.

Treneris Vladimiras Čeburinas („Kruoja“): „Jaudinosi tiek viena, tiek kita komanda. Kaip startui parodėme neblogą futbolą. Rungtynių pradžioje turėjome pakankamai progų ir pirmiems įmušti, ir skirtumą padidinti. Įmušę nusiraminome ir varžovams daug kontroliuoti kamuolį antrajame kėlinyje. Jautėme, kad nepralaimėsime, bet ėmė klysti ir tai lėmė įvartį. Gerai, kas gerai bagiasi. Spaudimas, kurį suorganizavome pabaigoje, virto įvarčiu. Sunkios rungtynės. Svarbiausia pergalė, o visa kita - dirbsime.“

Ričardas Beniušis („Kruoja“): „Pirmosios rungtynės - sunku buvo ir psichologiškai, ir fiziškai. Vėlavome su pasiruošimu ir tas dalykas matėsi. Pirmajame kėlinyje mūsų braižas matėsi, antrajame jau buvo sunku. Charakteris nulėmė pergalę. Vyrai žinojo, kad nebus lengva, kad reikės kovoti iki paskutiniųjų minučių. Paskutinis įvartis, manau, vartininko klaida, jis neužtikrintai sužaidė į kamuolį. Geras buvo ir mūsų perdavimas.“

Treneris Valdas Dambrauskas („Ekranas“): „Pritrūko meistriškumo. Sėkmė pas tuos žaidėjus, kurie sugeba sužaisti iki paskutinės minutės, iki paskutinės sekundės. Jauna komanda, jauni žaidėjai per anksti patikėjo, kad jau viskas, jau sužaidėm, turim taškus ir galim išpešti ką nors dar. Tos koncentracijos praradimas - tik meistriškumo požymis. Nesame patenkinti žaidimu, neparodėme to, ką galime, bet tai galima suprasti - akivaizdžiai matėsi, kad kai kurie žaidėjai sunkiai susitvarkė su jauduliu ypač pirmą kėlinį. Turime daug potencialo, tikrai galime augti. Neabejoju, kad sezono metu žaidimas tik gerės.“

Rytis Pilotas („Ekranas“): „Varžovai nieko įspūdingo neparodė, tiesiog pirmajame įvartyje išnaudojo mūsų klaidą, antrą irgi išnaudojo. Visas rungtynes jie žaidė „ant Beniušio“. Jam pasisekė, o mums pritrūko sėkmės. Treneris stengėsi optimistiškai nuteikti, kad dar tik pirmos rungtynės, sezono startas. Aišku, tas pirmas blynas prisvilo, bet viskas prieš akis. Kitas rungtynes gal mes taip išplėšim pergalę.“