7 turas / Bir 28 , Kaunas
7 turas / Bir 28 , Vilnius
7 turas / Bir 28 , Panevėžys
8 turas / Lie 03 , Vilnius
8 turas / Lie 03 , Panevėžys
8 turas / Lie 04 , Marijampolė
9 turas / Lie 11 15:00 , Kaunas
9 turas / Lie 11 18:00 , Panevėžys
9 turas / Lie 12 17:00 , Vilnius
10 turas / Lie 18 13:00 , Kaunas
10 turas / Lie 19 17:00 , Panevėžys
10 turas / Lie 19 19:00 , Gargždai
11 turas / Lie 23 18:00 , Kaunas
11 turas / Lie 23 19:00 , Marijampolė

„Kruoja“ mėgins antrą kartą šiame sezone nustebinti šalies čempioną „Ekraną“

„Kruoja“ mėgins antrą kartą šiame sezone nustebinti šalies čempioną „Ekraną“
foto: fkekranas.lt

Sekmadienį visos Aukštaitijos akys bus nukreiptos į įvykius Pakruojo miesto stadione, kur 16 val. į labai svarbią akistatą A lygoje stos vietos „Kruoja“ ir daugkartinis šalies čempionas „Ekranas“. Paskutinė tarpusavio dvikova Panevėžyje baigėsi kiek netikėta „Kruojos“ pergale rezultatu 3:1, tad į Pakruojį atvyksta „sužeistas žvėris“.

Komandų tiksliai likusiai sezono daliai ryškiai skiriasi. Panevėžiečiai garsiai kalba apie tai, jog nesiruošia kelti baltos vėliavos anksčiau laiko ir iki pat galo kovos dėl A lygos aukso, tuo tarpu „Kruojos“ artimiausias tikslas – pamėginti aplenkti laipteliu aukščiau esančią „Sūduvą“. Pakruojiečiai šiuo metu su 37 taškais žengia penkti, o „Ekranas“ savo sąskaitoje turi 53 taškus, yra sužaidęs dviem mačais mažiau už „Atlantą“ bei turi neblogus šansus užimti bent jau antrąją vietą galutinėje rikiuotėje.

Panevėžiečiai ir toliau pasižymi dažnai akiai maloniu kombinaciniu futbolu bei tikru nugalėtojų mentalitetu. Tai panevėžiečius išskiriai iš kitų šalies klubų. „Ekranas“ retai rungtyniauja „balionų“ taktika ir yra gerokai labiau linkęs išnaudoti silpnąsias varžovų puses, kąsdamas ten, kur labiausiai skauda.

Į Aukštaitijos komandą visai neseniai grįžo vienas geriausių visų laikų klubo legionierių Marko Andželkovičius. Saugas netruko priminti apie save – jis pelnė pergalingą įvartį mačo pabaigoje į „Dainavos“ vartus. Tai futbolininkas, kurį sustabdyti – itin svarbu. Ne mažiau svarbu susitvarkyti su rezultatyviai šiemet žaižiančiu Giedriumi Tomkevičiumi, taip pat Dejanu Djeničiumi ir kitais pavojais.

Visa tai kuo puikiausiai žino „Ekrano“ žaidimą analizavę „Kruojos“ treneriai Aidas Dambrauskas ir Erikas Grigjanas. Pasak lietuvio, panevėžiečiai – įveikiamas varžovas, tačiau tam reikia sužaisti labai aukšto lygio rungtynes.

„Mūsų stovykloje viskas vyksta pagal planą. Neturėjome daug laiko ruoštis šiai akistatai, nes visai neseniai žaidėme su „Dainava“. Pagrindinis tikslas buvo atsigauti, atsistatyti. Dėl traumų mums, deja, ir toliau padėti negali Lukas Kochanauskas bei Modestas Atmanavičius, tačiau diskvalifikacijos jau baigėsi Deivydui Lunskiui, Andriui Lipskiui, tad turėsime iš ko rinktis. „Ekranas“ mums gerai žinomas, labai pajėgus varžovas, prieš kurį svarbu priešpastatyti žaidybinę drausmę, discipliną. Daug ką gali lemti smulkmenos“, - kalbėjo vyr. treneris.

Paklaustas apie tikslus, A.Dambrauskas neslėpė, jog visada norisi laimėti: „Žinote, kam eiti į aikštę, jei netiki pergale? Reikia tikėti visada. Mes žinome, kas mūsų laukia, tačiau kartą „Ekraną“ pavyko įveikti, tad bandysime daryti viską, kas mūsų jėgose, kad dar kartą pasiektume teigiamą rezultatą.“

Praeitame ture „Kruoja“ sunkiai pradėjo rungtynes, tačiau didžiąją rungtynių dalį akivaizdžiai dominavo prieš „Dainavą“. Deja, pergalei pasiekti to nepakako ir viskas baigėsi lygiosiomis 1:1. Vienintelį įvartį tada pelnė naujokas Robertas Vėževičius, kuriam tai bus pirma dvikova prieš Pakruojo sirgalius A lygoje.