„Kruoja“ Jūrmaloje įmušti triskart, tačiau nusileido „Spartaks“ komandai

Pakruojo „Kruoja“ šeštadienį Latvijos kurorte Jūrmaloje žaidė draugiškas kontrolines rungtynes su Latvijos aukščiausios lygos „Spartaks“ komanda. Nors pirmieji pelnė įvartį, pakruojiečiai pripažino varžovų pranašumą rezultatu 3:4.

Aktyviai dvikovą pradėję svečiai į priekį išsiveržė jau 19-ąją minutę, kai taikliu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Robertas Vėževičius (1:0). Praleidę įvartį „Spartaks“ futbolininkai nubudo ir 35-ąją minutę atstatė pusiausvyrą (1:1). Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi.

Po pertraukos susirinkę žiūrovai išvydo dar daugiau rezultatyvių atakų. 57-ąją minutę latviai perėmė situaciją į savo rankas (2:1), o 69-ąją įtvirtino pranašumą – 3:1. Vis tik taikstytis su tokiu rezultatu net ir kontroliniame susitikime lietuviai nebuvo linkę ir 72-ąją minutę rezultatą sušvelnino Aleksandras Tiškevičius (2:3).

Ir tai nebuvo viskas – iki finalinio teisėjo švilpuko komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis. „Kruojai“ jau per pridėtą laiką savo antrąjį įvartį pelnė baltarusis A.Tiškevičius (3:4).