„Kruoja“ įmušė keturis įvarčius "Klaipėdos Granitui"

Šeštadienį Klaipėdoje draugiškas rungtynes su A lygos naujokais „Klaipėdos Granito“ futbolininkais žaidė Pakruojo „Kruoja“. Nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 2:2, po pertraukos į šeimininkų vartus krito dar du įvarčiai ir pakruojiečiai iškovojo pergalę rezultatu 4:2.

Susirinkę žiūrovai pirmojo įvarčio ilgai nelaukė – jau trečiąją minutę po Nerijaus Mačiulio atlikto baudos smūgio „Klaipėdos Granitas“ išmušė kamuolį iki baudos aikštelės prieigų, kur buvęs Tautvydas Eliošius netruko išvesti „Kruoją“ į priekį – 1:0.

Deja, neprabėgo net dešimt minučių, kai po grubios gynėjų ir atraminio saugo klaidos „Klaipėdos Granito“ peržiūroje esantis gruzinas George Alaverdašvilis pabėgo vienas prieš vartininką ir atstatė pusiausvyrą – 1:1.

Iki kėlinio pabaigos buvo įmušti dar du įvarčiai. 32-ąją minutę Ričardas Beniušis realizavo Nerijaus Mačiulio uždirbtą baudinį (2:1), savo ruožtu prieš pat pertrauką rezultatas ir vėl tapo lygus, pasižymėjus Žiilvinui Kymantui – 2:2.

Antrajame kėlinyje Vladimiro Čeburino ir Aido Dambrausko auklėtiniai ir toliau demonstravo rezultatyvų žaidimą. 56-ąją minutę ir vėl suveikė N.Mačiulio bei R.Beniušio tandemas – po pirmojo perdavimo antrasis galva pelnė savo antrąjį rungtynių įvartį, vėl išvesdamas „Kruoją“ į priekį – 3:2.

„Klaipėdos Granitas“ turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą jau po poros minučių, tačiau G.Alaverdašvilis neįmušė į svečių vartus skirto baudinio.

Ir tai dar nebuvo viskas, susitikimo pabaigoje tašką intrigai padėjo Andrius Arlauskas, pasinaudojęs vartininko klaida. Galutinis rezultatas – 4:2.

Po susitikimo vos prieš savaitę "Kruojos" vyriausiuoju treneriu tapęs Vladimiras Čeburinas iš Kazachstano per daug saviškių pergalės nesureikšmino: "Komandos peržiūroje yra nemažai žaidėjų. Ieškome optimalios sudėties. Neramina tai, kad praleidžiame nemažai įvarčių. Gargžduose ir Klaipėdoje į mūsų vartus krito po du įvarčius. Daug."

„Granitas“ 2:4 (2:2) „Kruoja“

„Kruojos“ startinė sudėtis: M.Matuzas, A.Skroblas, D.Strockis, V.Pocevičius, A.Bagočius, R.Vėževičius, T.Eliošius, N.Mačiulis, R.Beniušis ir du peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė: E.Pilypas, D.Jankauskas, T.Bobbas, A.Arlauskas ir du peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai.