15 turas / Rug 16 , Gargždai
16 turas / Rug 20 , Panevėžys
16 turas / Rug 20 , Vilnius
17 turas / Rug 27 , Gargždai
17 turas / Rug 27 , Vilnius
17 turas / Rug 27 , Marijampolė
18 turas / Spa 02 19:00 , Vilnius
18 turas / Spa 03 15:00 , Kaunas
18 turas / Spa 03 17:00 , Panevėžys
16 turas / Spa 10 17:00 , Gargždai
19 turas / Spa 20 18:00 , Gargždai
19 turas / Spa 20 19:00 , Vilnius
19 turas / Spa 20 20:00 , Marijampolė
20 turas / Spa 31 17:00 , Panevėžys

Kovą dėl Baltijos etaurės tęs vienas lietuvis

Kovą dėl Baltijos etaurės tęs vienas lietuvis
alyga nuotr.

Pirmoji Baltijos etaurės atkrintamųjų varžybų diena Lietuvos futbolo A lygos futbolininkų trijulei susiklostė nesėkmingai.

Į ketvirtfinalį nepateko abu „Panevėžio“ atstovai – Ernestas Veliulis bei Tomas Salamanavičius, o Vilniaus „Riterių“ žaidėjui Rokui Filipavičiui į pusfinalį prasibrauti taip pat nepavyko.

E. Veliulis dviejų mačų serijoje 2:7 (1:2 ir 1:5) nusileido Daugpilio „Daugavpils“ klubo futbolininkui Stanislavui Nečyporenkai, kuris pateko į ketvirtfinalį bei jame net 8:0 (4:0 ir 4:0) nepaliko vilčių R. Filipavičiui.

Savo ruožtu T. Salamanavičius bendru rezultatu 1:4 (0:2 ir 1:2) turėjo pripažinti Talino „Legion“ ekipos atstovo Semiono Beliakovo pranašumą.

Kovą dėl Baltijos etaurės trečiadienį tęs tik Vilniaus „Žalgirio“ saugas Matas Vareika, kurio laukia ketvirtfinalio serija su S. Beliakovu.

Antradienio atkrintamųjų varžybų rezultatai:

Andreas Vaikla (Estija) – Ivanas Lukjanovas (Latvija) 5:4

Ernestas Veliulis (Lietuva) – Stanislavas Nečyporenka (Latvija) 2:7

Vladislavas Chomutovas (Estija) – Toluwalase Arokodare (Latvija) 7:4

Semionas Beliakovas (Estija) – Tomas Salamanavičius (Lietuva) 4:1

1/4 Jegoras Novikovas (Latvija) – Andreas Vaikla 1:4

1/4 Rokas Filipavičius (Lietuva) – Stanislavas Nečyporenka 0:8

Gegužės 13 d., trečiadienis

18.00 1/4 Markusas Allastas (Estija) – Vladislavas Chomutovas

18.40 1/4 Matas Vareika (Lietuva) – Semionas Beliakovas

19.20 Pusfinalis Andreas Vaikla – Stanislavas Nečyporenka

20.00 Pusfinalis

20.40 Dėl 3 vietos

21.20 Finalas