„Klaipėdos granito“ ir „Šiaulių“ rungtynės baigėsi taikiai

Šeštadienį Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje vykusios draugiškos rungtynės tarp „Klaipėdos granito“ ir Šiaulių „Šiaulių“ baigėsi lygiosiomis – 2:2.

Pirmieji 39-ąją dvikovos minutę po Ramūno Rudavičiaus 11 m baudinio į priekį išsiveržė šiauliečiai – 1:0.

Antrajame kėlinyje daugiau iniciatyvos jau ėmėsi klaipėdiečiai ir po Deivido Lukošiaus bei buvusio atlantiečio Mariaus Papšio įvarčių persvėrė rezultatą – 2:1.

Visgi 85-ąją dvikovos minutę rezultatą išlygino „Šiaulių“ žaidėjas Dovydas Medžiaušis.

Šiemet tai jau buvo ketvirtosios „Klaipėdos granito“ rungtynės. Prieš tai klaipėdiečiai Kaune rezultatu 4:0 (1:0)  nugalėjo Kauno „Spyrio“ komandą, Klaipėdoje rezultatu 3:2 (0:0) palaužė Kazlų Rūdos "Šilą" ir rezultatu 0:1 (0:1) nusileido Lietuvos vicečempionei Pakruojo "Kruojai".

"Klaipėdos granitas" Lietuvos A lygos futbolo čempionatą pradės pirmąją pavasario dieną - kovo pirmąją. Granitiečiai Kaune varžysis su šiemet A lygoje debiutiuosiančiu vietos "Spyriu", kuris nuo šiol vadinsis Kauno „Žalgirio“ vardu. Šio susitikimo pradžia 13 valandą.