„Klaipėdos granitas" draugiškame mače nusileido Pakruojo „Kruojai"

klaipedos-granitas.lt

Penktadienį paskutines savo draugiškas rungtynes prieš nenumaldomai artėjančią antrąją A lygos sezono pusę Klaipėdoje sužaidė Pakruojo „Kruoja“. Vladimiro Čeburino auklėtinių varžovais šįkart buvo kitas A lygos klubas „Klaipėdos granitas“, kurį pavyko užtikrintai nugalėti 3:0 (2:0).

Dvikova buvo žaidžiama Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione, o rungtynes stebėjo apie šimtas žiūrovų. Susitikimo metu buvo itin karšta, tad mačas pareikalavo nemažai jėgų. Ir šį kartą treneriai išbandė nemažai peržiūroje esančių futbolininkų bei žaidė dviem sudėtimis, po pertraukos į kovą mesdami visai kitą vienuoliktuką. „Klaipėdos granitas“ savo ruožtu po pertraukos atliko tik keletą pasikeitimų.

Paskutiniame draugiškame mače „Kruoja“ turėjo akivaizdų žaidybinį pranašumą ir įmušė tris įvarčius. 18-ąją minutę pasižymėjo Aivaras Bagočius, kai prasiveržęs kairiuoju kraštu nepaliko jokių šansų varžovų vartininkui Lukui Lidakevičiui (1:0).

Antrasis įvartis krito 40-ąją minutę po Trayono Bobbo reido tuo pačiu kairiuoju kraštu ir kamuolio atmetimo į baudos aikštelės vidurį, kur galop viskas baigėsi Dariaus Jankausko smūgiu į tuščius vartus (2:0).

Dar vieną įvartį žiūrovai išvydo iš karto po pertraukos, kai 47-ąją minutę Robertas Vėževičius gražiai suklaidino keletą priešininkų ir iš artimos distancijos nuginklavo Tado Norbuto ginamus vartus.

Nors iki dvikovos pabaigos „Kruoja“ turėjo dar kelias puikias galimybes įtvirtinti pranašumą, pritrūko tikslumo. Tiesa, „Klaipėdos granitas“ irgi turėjo kelis gerus šansus tiek pirmajame, tiek antrajame kėliniuose. Itin aktyviai žaidė buvęs mūsų saugas Ernestas Veliulis.

Po šių rungtynių trenerių štabas spręs, kurie peržiūroje dalyvaujantys futbolininkai liks komandoje, o kurie keliaus namo. Apie tai jus būtinai informuosime.

„Klaipėdos granitas“ 0:3 (0:2) Pakruojo „Kruoja“

Įvarčiai: A.Bagočius 18’, D.Jankauskas 40’, R.Vėževičius 47’

Sudėtis pirmajame kėlinyje: Keturi peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai, M.Ploskonos, D.Strockis, A.Mikaitis, R.Abu Bakras, D.Jankauskas, A.Bagočius, T.Bobb.

Sudėtis antrajame kėlinyje: Trys peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai, S.Nieminenas, E.Pilypas, A.Skroblas, N.Mačiulis, T.Eliošius, T.Birškys, R.Vėževičius, R.Beniušis.