„Kauno Žalgiris“ Kipre buvo sutriuškintas

Sebastijono Petkaus nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolo komanda pralaimėjimu užbaigė savo debiutinę kelionę UEFA Europos lygos atrankoje. Antrosiose rungtynėse su Limasolio „Apollon“ Nikosijoje buvo patirtas pralaimėjimas rezultatu 0:4 (0:2).

Jau penktą rungtynių minutę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį. Po puikios kombinacijos įvartį pelnė ir Kaune pasižymėjęs argentinietis Emilio Zelaya.

14-ąją minutę savo puikų šansą turėjo ir „Kauno Žalgirio“ komanda. Suveikęs spaudimas leido perimti kamuolį pavojingoje zonoje, tačiau tuo pasinaudojusio Joao Figueiredo smūgį atrėmė „Apollon“ vartininkas.

24-ąją susitikimo minutę „Apollon“ buvo arti to, kad padvigubintų savo pranašumą, tačiau itin pavojingą smūgį galva atrėmė fantastiškai sužaidęs Deividas Mikelionis.

Iki kėlinio pabaigos „Apollon“ sukūrė dar tris geras progas pasižymėti, o „Kauno Žalgiris“ vieną. Atakos smaigalyje vėl buvo atsidūręs J. Figueiredo, tačiau jo smūgį ir vėl atrėmė varžovų vartų sargas.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Apollon“ savo įvartį vis tik pasiekė. Rudinilsono pražanga leido varžovams mušti vienuolikos metrų baudinį, o jau minėtasis E. Zelaya tuo pasinaudojo ir pasižymėjo.

Vos prasidėjus antrai rungtynių pusei Rokas Krušnauskas turėjo geriausią „Kauno Žalgirio“ komandos progą pasižymėti, tačiau kamuolys vartuose neatsidūrė net ir jį pasiekti bandžiusiems komandos draugams.

Nepasižymėję žalgiriečiai netrukus praleido ir trečią įvartį. Rudinilsonas dar kartą griovė varžovą baudos aikštelėje, o dar vieną vienuolikos metrų baudinį realizavo ir trečią savo įvartį įmušė E. Zelaya.

Po praleisto įvarčio galva pavojingai į varžovų vartus smūgiavo Karolis Šilkaitis, baudos smūgiu skersinį sudrebino Jurijus Bušmanas, tačiau pelnyti debiutinio įvarčio kauniečiams šiemet taip ir nepavyko.

83-ąją minutę Kipro ekipos pranašumą dar labiau padidino kiek kuriozinis Atilla Szalai įvartis.

Kelionė UEFA Europos lygos atrankoje baigėsi po pirmojo etapo, kuriame buvo pralaimėta bendru dviejų rungtynių rezultatu 0:6.