27 turas / Rug 19 , Vilnius
30 turas / Rug 24 , Panevėžys
30 turas / Rug 25 , Kaunas
30 turas / Rug 25 , Vilnius
30 turas / Rug 26 , Kaunas
30 turas / Rug 26 , Marijampolė
Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Spa 03 13:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 31 turas / Spa 03 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Spa 14 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 32 turas / Spa 15 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 32 turas / Spa 16 13:00 , Telšiai

„Kauno Žalgiris“ Kipre buvo sutriuškintas

„Kauno Žalgiris“ Kipre buvo sutriuškintas
Sebastijono Petkaus nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolo komanda pralaimėjimu užbaigė savo debiutinę kelionę UEFA Europos lygos atrankoje. Antrosiose rungtynėse su Limasolio „Apollon“ Nikosijoje buvo patirtas pralaimėjimas rezultatu 0:4 (0:2).

Jau penktą rungtynių minutę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį. Po puikios kombinacijos įvartį pelnė ir Kaune pasižymėjęs argentinietis Emilio Zelaya.

14-ąją minutę savo puikų šansą turėjo ir „Kauno Žalgirio“ komanda. Suveikęs spaudimas leido perimti kamuolį pavojingoje zonoje, tačiau tuo pasinaudojusio Joao Figueiredo smūgį atrėmė „Apollon“ vartininkas.

24-ąją susitikimo minutę „Apollon“ buvo arti to, kad padvigubintų savo pranašumą, tačiau itin pavojingą smūgį galva atrėmė fantastiškai sužaidęs Deividas Mikelionis.

Iki kėlinio pabaigos „Apollon“ sukūrė dar tris geras progas pasižymėti, o „Kauno Žalgiris“ vieną. Atakos smaigalyje vėl buvo atsidūręs J. Figueiredo, tačiau jo smūgį ir vėl atrėmė varžovų vartų sargas.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „Apollon“ savo įvartį vis tik pasiekė. Rudinilsono pražanga leido varžovams mušti vienuolikos metrų baudinį, o jau minėtasis E. Zelaya tuo pasinaudojo ir pasižymėjo.

Vos prasidėjus antrai rungtynių pusei Rokas Krušnauskas turėjo geriausią „Kauno Žalgirio“ komandos progą pasižymėti, tačiau kamuolys vartuose neatsidūrė net ir jį pasiekti bandžiusiems komandos draugams.

Nepasižymėję žalgiriečiai netrukus praleido ir trečią įvartį. Rudinilsonas dar kartą griovė varžovą baudos aikštelėje, o dar vieną vienuolikos metrų baudinį realizavo ir trečią savo įvartį įmušė E. Zelaya.

Po praleisto įvarčio galva pavojingai į varžovų vartus smūgiavo Karolis Šilkaitis, baudos smūgiu skersinį sudrebino Jurijus Bušmanas, tačiau pelnyti debiutinio įvarčio kauniečiams šiemet taip ir nepavyko.

83-ąją minutę Kipro ekipos pranašumą dar labiau padidino kiek kuriozinis Atilla Szalai įvartis.

Kelionė UEFA Europos lygos atrankoje baigėsi po pirmojo etapo, kuriame buvo pralaimėta bendru dviejų rungtynių rezultatu 0:6.