19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

„Kauno Žalgirio“ ir „Bangos“ žaidėjai ilgam iškrito iš rikiuotės

„Kauno Žalgirio“ ir „Bangos“ žaidėjai ilgam iškrito iš rikiuotės
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

„Kauno Žalgirio“ komandai didžiąją likusio sezono dalį teks verstis be Grato Sirgėdo. 26-erių metų futbolininkas patyrė traumą, o pirmadienį jam buvo sėkmingai atlikta operacija.

Traumą Lietuvos rinktinės narys patyrė rungtynėse su Marijampolės „Sūduva“, kuriose pelnė pergalingą įvartį dar 12-ąją susitikimo sekundę. Po rungtynių ketvirtą sezoną klube žaidžiantis panevėžietis pajuto raumens skausmus, o atlikus tyrimus paaiškėjo, kad jam bus reikalinga operacija.

Iš rikiuotės G. Sirgėdas iškrito mažiausiai keturiems mėnesiams, o tai reiškia, kad futbolininkas praleis ne tik didžiąją „Optibet A lygos“ sezono dalį, bet ir „Kauno Žalgirio“ kovas UEFA Konferencijų lygos atrankoje.

Šiame sezone G. Sirgėdas jau spėjo sužaisti 13 rungtynių, per kurias pelnė 4 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Tiek pagal pelnytus įvarčius, tiek pagal atliktus rezultatyvius perdavimus saugas „Kauno Žalgirio“ klube yra trečias.

Žalgirietis pastaruoju metu buvo nuolat kviečiamas ir į nacionalinę šalies rinktinę, kurioje taip pat buvo vienu iš jos lyderių. Kvietimo jis buvo sulaukęs ir į šiuo metu jau prasidėjusią rinktinės stovyklą, kurioje futbolininkai ruošiasi Baltijos taurės turnyrui ir kontrolinei dvikovai su Ispanija.

***

Šiais metais Gargždų „Bangos“ marškinėlius apsivilkęs legionierius iš Japonijos Norito Hashiguchi patyrė Achilo sausgyslės traumą ir šį sezoną aikštėje nebepasirodys. Futbolininkui atlikta operacija, reabilitacija greičiausiai bus tęsiama futbolininko gimtinėje.

N. Hashiguchi spėjo žengti į aikštę devyneriose „Optibet A lygos“ rungtynėse (sužaidė 290 minučių) ir dar du kartus atstovavo „Bangai B“ Pirmoje lygoje (115 minučių).

Klubas dėkoja Norito ir linki kantrybės įveikiant iššūkius.