31 turas / Rug 22 , Alytus
31 turas / Rug 23 , Telšiai
31 turas / Rug 23 , Panevėžys
31 turas / Rug 24 , Kaunas
31 turas / Rug 24 , Vilnius
32 turas / Rug 28 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Rug 29 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Rug 30 15:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 32 turas / Rug 30 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 07 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 07 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 07 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 08 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 08 17:55 , Panevėžys

„Kauno Žalgirio“ gynėjas – auksarankis, sukūręs išskirtinę „VW Golf“ modelio kopiją

„Kauno Žalgirio“ gynėjas – auksarankis, sukūręs išskirtinę „VW Golf“ modelio kopiją

„Kauno Žalgirio“ klubo garbę „SMScredit.lt A lygoje“ ginantis Matas Gavrilovas nuo pat mažų dienų jaučia silpnybę ne tik futbolui, bet ir automobiliams. Gynėjo draugai puikiai žino, jog laisvu laiku jį dažniausiai sutiksi besikrapštantį prie vienokios ar kitokios transporto priemonės.

„Garažas – geriausia mano draugė“, – juokaudamas sako 20-metis futbolininkas.

Vidurio gynėjo pozicijoje „Kauno Žalgirio“ klube rungtyniaujantis M. Gavrilovas anksčiau nemažai laiko praleisdavo Panevėžyje. Šiame mieste jį ir aplankė pirmoji meilė: „Kadangi mano mamos tėvai yra kilę iš Panevėžio, senelis jau labai seniai ten turi savo garažą. Jis dažnai dirbdavo su mašinomis, o man patikdavo viską stebėti, jam padėti.“

Futbolininkas neslepia, kad pirmą kartą vairavimo malonumą pajautė dar būdamas vaiku.

„Nuo septynerių metų senelis leisdavo atsargiai pavairuoti Panevėžyje tarp tuščių garažų. Puikiai prisimenu, kad nemokėdavau važiuoti atbulai. Tad tiesiog sustodavau ir mašiną stumdavau pats“, – teigė žalgirietis.

M. Gavrilovo brolis taip pat yra automobilių entuziastas. Šis duetas sugebėjo sėkmingai įvykdyti, kaip jie patys sako, „Projektą Golfas“. Tačiau apie viską nuo pradžių.

„Viskas prasidėjo nuo to, jog senelis už tris šimtus litų prieš daugiau nei šešerius metus nupirko seną „VW Golf“ automobilį. Sugalvojome, jog jis vertas daugiau nei tiesiog būti eiliniu Golfu, tad kibome į darbą. Mašinos euroremontas iš viso užtruko net šešerius metus. Viską darėme kartu su broliu, ir pats prisidėjau prie kiekvieno dažymo, šveitimo, automobilio surinkimo ir t.t.

Pradėję restauravimo darbus, tik kiek vėliau nusprendėme pabandyti realizuoti atrodytų neįgyvendinamą idėją, mūsų automobilį paversti į legendinio lenktynininko Michaelo Flynno „Kamei“ modelio kopiją. Tokių automobilių visame pasaulyje yra vos aštuoni“, – entuziastingai portalui alyga.lt pasakojo futbolininkas.

„Taip, nebuvo lengva, ne kartą norėjosi nuleisti rankas, tačiau nei aš, nei mano brolis nesame iš tų, kurie sustotų pusiaukelėje. Tai kainavo ir pinigų, ir laiko, tačiau galutiniu rezultatu esame patenkinti“, – šypsodamasis teigė M. Gavrilovas.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkas didžiuodamasis sako, jog jų „Projektas Golfas“ vėliau sulaukė teigiamų įvertinimų.

„Dabar šis automobilis dažnai dalyvauja įvairiose parodose, taip pat populiariose „Fast Lap“ lenktynėse. Jis yra sulaukęs ir ne vieno įvertinimo tiek Lietuvos, tiek Baltijos šalių parodose. Yra gavęs apdovanojimą už originaliausią automobilį, už gražiausius ratus. Malonu, jog darbas nenuėjo veltui“, – saldžiais vaisiais džiaugėsi jaunuolis.

Į žaidėjo garažą kartais užsuka ir jo komandos draugai „Kauno Žalgirio“ komandoje: „Būna, kartais užsuka, padedu, bet nesu serviso darbuotojas. Tiesa, pavyzdžiui, Ignas Dedura, mėgstantis amerikietiškas mašinas, dažnai savo automobilius atveža mano broliui.“

Nors „SMScredit.lt A lygos“ sezonas jau prasidėjo ir laisvo laiko mylimam hobiui yra mažiau, 20-metis gynėjas sakė, kad kelio į garažą nepamiršo: „Tvarkau savo automobilį, ruošiu vasarai. Į savo BMW E91 noriu sudėti M paketą.“

Tiesa, pokalbio pabaigoje futbolininkas priduria, jog vairuodamas visada jaučia atsakomybę: „Saugumas – pirmoje vietoje. Kelyje tikrai nesu lenktynininkas.“

                                                       Marius Bendzelauskas ir asmeninio archyvo nuotraukos