29 turas / Lie 23 , Gargždai
29 turas / Lie 25 , Kėdainiai
19 turas / Lie 30 , Gargždai
19 turas / Lie 31 , Kėdainiai
19 turas / Rug 01 , Vilnius
19 turas / Rug 02 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 06 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 22 turas / Rug 06 20:00 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 07 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 07 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 22 turas / Rug 09 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 23 turas / Rug 13 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 23 turas / Rug 14 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 23 turas / Rug 14 19:00 , Vilnius

K. Uzėla – apie praleistą laiką Italijoje bei didžiausią įtaką padariusius trenerius

K. Uzėla – apie praleistą laiką Italijoje bei didžiausią įtaką padariusius trenerius
Elvio Žaldario nuotr.

Nors jam dar tik 21-eri, Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas Karolis Uzėla jau kone galėtų vadintis vienu iš komandos senbuvių – šis sezonas sostinėje jam jau yra penktasis.

Pirmą kartą aukščiausiame Lietuvos futbolo divizione futbolininkas su „Žalgirio“ marškinėliais pasirodė dar 2017-aisiais, kai sužaidė trejas rungtynes, o su laiku tas sužaistų dvikovų skaičius vis kilo.

„Senbuviu savęs gal dar nepavadinčiau, nors nemažai laiko, bet vis dar esu jaunas žaidėjas. Didžiuojuosi, kad esu šioje komandoje, buvau jos akademijos dalimi, svajojau būti pagrindinėje komandoje, tad visi čia praleisti metai yra tikrai džiugūs“, – „Optibet A lygos“ savaitės interviu rubrikoje pasakojo futbolininkas.

Sostinės klubo sistemoje K. Uzėla atsirado dar būdamas 10 metų, vėliau prasidėjo augimas, startai Elitinėse lygose, dublerių ekipoje, o netrukus – ir pagrindinėje komandoje.

Per savo kelią „Žalgirio“ klubo sistemoje žaidėjas sutiko ne vieną trenerį, tačiau išskyrė kelis, su kuriais darbas buvo įsimintiniausias.

„Visų pirma norėčiau išskirti akademijos trenerius, nuo kurių prasidėjo mano kelias – tai Gediminas Kontautas, Žydrūnas Grudzinskas, kurie labai prisidėjo prie mano tobulėjimo, parodė kelią, kuriuo reikia eiti.

Vėliau „Žalgiryje“ turėjau garbės dirbti su ne vienu puikiu treneriu, kaip Valdas Dambrauskas, Aurelijus Skarbalius, dabar turime Vladimirą Čeburiną, su kuriuo nauja patirtis, naujos taktikos, su kuriomis nesu dirbęs, tai tikrai įdomi patirtis“, – teigė saugo pozicijoje žaidžiantis vilnietis.

Nepaisant jauno amžiaus, K. Uzėla jau turi ir legionieriaus patirties – 2018–2019 metais jis rungtyniavo Italijoje, kur atstovavo tuo metu „Serie A“ žaidusio Feraros SPAL klubo jaunimo komandai.

„Džiaugiuosi, kad tie metai buvo, iš jų pasiėmiau pasitikėjimo savimi. Turėjau labai daug treniruočių su pagrindine komanda, kelis kartus aukščiausioje lygoje buvau ant atsarginių. Kai pamatai iš arti visus žaidėjus, pamatai, kad tai nėra kažkoks kosmosas, kurio neįmanoma pasiekti. Kai treniruotėse gebi juos apžaisti, ateina pasitikėjimas savimi ir supranti, kad jei dirbsi – viskas bus pasiekiama“, – pabrėžė futbolininkas.

Daugiau futbolininko minčių – vaizdo įraše.