31 turas / Lap 03 , Kaunas
31 turas / Lap 03 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Kaunas
32 turas / Lap 07 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Klaipėda
33 turas / Lap 11 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Kaunas

„Jonavai“ pagaliau leista įregistruoti puolėją iš Brazilijos

„Jonavai“ pagaliau leista įregistruoti puolėją iš Brazilijos
atlantas.lt nuotr.

Nuo vasario mėnesio „Jonavos“ klube esantis puolėjas iš Brazilijos Michaelas Thuique pagaliau turės galimybę debiutuoti Jonavos komandos gretose.

Po ilgų ir varginančių derybų bei biurokratinių procesų „Jonavos“ ekipos vadovams Virginijui Bulotui bei Tadui Simaičiui galiausiai pavyko išspręsti visus klausimus ir M. Thuique oficialiai buvo užregistruotas Lietuvos futbolo A lygos kovoms.

Praėjusiame sezone M. Thuique atstovavo Portugalijos „Famalicao“ klubui, o žiemą atvyko į Jonavą. Jis žaidė keliuose draugiškuose mačuose, kurių metu buvo vienas labiausiai išsiskiriančių „Jonavos“ futbolininkų. Žaidėjas pasižymi geru fiziniu pasirengimu, puikia technika ir itin gerais aikštėje priimamais sprendimais.

„Michaelas yra žaidėjas, kuris jau ilgai treniruojasi su komanda, tad jam tikrai nereikės laiko adaptacijai. Jo sugebėjimai prie varžovų vartų ir fizinė jėga mums stipriai padės. Klubo žaidėjai ir trenerių štabas labai džiaugiasi, kad jis pagaliau galės debiutuoti A lygoje“, – sakė „Jonavos“ klubo sporto direktorius T. Simaitis.

Mačas su „Trakais“ prasidės rugpjūčio 12 dieną, sekmadienį, 13 valandą. Rungtynės vyks Jonavos centriniame stadione.